دستگاه تفت

دستگاه تفت از جمله دستگاه هایی است که شرکت آراد ماشین با تنوع بالا و با تناژ های تولیدی مختلف طراحی و ساخته است. دستگاه های تفت برای پختن و برشته کردن و تفت دادن انواع خشکبار و تخمه و آجیل بکار می روند.

مصرف روز افزون محصولات خشکبار و تنقلات باعث شده است که سودآوری تولید این محصولات نیز روز به روز افزایش یافته و صرفه اقتصادی بیشتری داشته باشد.

دستگاه تفت

شرکت آراد ماشین در زمینه فرآوری و بسته بندی این محصولات بسیار فعال بوده و تمام ماشین آلات و دستگاه های خط تولید این محصول را ارائه می نماید. این دستگاه های شامل دستگاه بوجاری، تفت، شورکن، لووک (طعم زن)، خشک کن و بسته بندی می شوند.

شرکت آراد ماشین انواع دستگاه های تفت و شور کن و بسته بندی را در تناژها و اندازه های مختلف طراحی کرده است که مشتریان ما بتوانند برای راه اندازی کارگاه های کوچک تا کارخانه های بزرگ از آنها استفاده  کنند.

دستگاه تفت خشکبار

دستگاه تفت خشکبار و تخمه را می توان در تناژ های ۵ الی ۸۰ کیلوگرم (در هر بار) طراحی کرده و ساخت و برای تفت انواع تخمه، بادام، بادام زمینی، پسته، بادام هندی و … به کار برد.

سوخت مورد استفاده برای تفت دادن در دستگاه تفت و بو دادن خشکبار گاز یا گازوئیلی بوده و مصرف بسیار کم سوخت در این دستگاه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

دستگاه تفت

بدنه کاور شده با استیل ضد زنگ و درام حلزونی تمام استیل و استفاده از بهترین موتور و گیربکس ها و باکیفیت ترین تجهیزات در دستگاه باعث شده است که کیفیت کلی دستگاه در سطحی عالی باشد.

امکان نصب بالابر محصول و بالابر نمک و سرند و تابلو فرمان اتوماتیک نیز روی مدل های مختلف وجود دارد که برای راحتی کار با این دستگاه ها امکان نصب وجود دارد.

نکته قابل توجه این است که می توان دستگاه هایی مخصوص تفت انواع آرد و قهوه و سایر محصولات نیز طراحی کرده و ساخت که آراد ماشین در این زمینه نیز فعال بوده و کارنامه بسیار عالی ای دارد.

دستگاه شور کن تخمه و آجیل و خشکبار

دستگاه شور کن تخمه و آجیل و خشکبار برای شور کردن و طعم زدن محصولاتی استفاده می شود که در تناژ بالا فرآوری می شوند و حساس به ضربه نیستند. دستگاه شور کن بصورت افقی طراحی و ساخته شده است و امکان تخلیه اتوماتیک نیز برای آن وجود دارد.

دستگاه شورکن خشکبار

دستگاه طعم زن (لووک) خشکبار

دستگاه طعم زن (لووک) از جمله دستگاه هایی است که در خط فرآوری و بسته بندی خشکبار به کار می رود. این دستگاه برای طعم دهی و رنگ دهی به انواع محصولاتی بکار می رود که حساس به ضربه هستند و با دقت بالا فرآوری می شوند. از جمله این محصولات می توان به پسته و بادام هندی اشاره کرد.

این دستگاه در تناژ ها و اندازه های مختلف طراحی و ساخته شده اند و گردش و تخلیه اتوماتیک نیز برای آنها الزاما ارائه می گردد.

دستگاه خشک کن خشکبار

دستگاه خشک کن خشکبار و تخمه برای خشک کردن انواع آجیل در تناژ های مختلف طراحی و ساخته می شوند. این دستگاه دارای کوره گازی یا گازوئیلی می باشد و گرمای لازم برای خشک کردن محصول پس از طعم دار کردن و شور کردن را فراهم می کند.

روش کار دستگاه خشک کن خشکبار به این شکل است که با دادن هوای داغ به لابلای محصول آن را خشک کرده و سپس از دستگاه خارج می شود.

دستگاه خشک کن خشکبار

دستگاه خشک کن خشکبار در اندازه ها و تناژهای مختلف طراحی و ساخته می شود و می توان بعد از دستگاه لووک و شورکن از آن بصورت اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک استفاده کرد.

نکته قابل توجه این است که حتما بعد از دستگاه خشک کن باید به محصول زمان داد تا خنک شود و سپس به مرحله بسته بندی ارسال گردد. دلیل این کار این است که اگر محصول بصورت داغ بسته بندی شود امکان رشد قارچ و … مانند آفلاتوکسین وجود دارد.

دستگاه بسته بندی خشکبار

دستگاه بسته بندی خشکبار نیز از جمله تولیدات شرکت آراد ماشین می باشد که با کیفیت بسیار بالا و یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد. بهترین دستگاه بر ای بسته بندی خشکبار دستگاه توزین دار می باشد که با سرعت ها و تناژ های مختلف طراحی و ساخته شده اند.

دستگاه بسته بندی خشکبار

این دستگاه ها امکان بسته بندی از ۲۰ گرم تا ۲۰۰۰ گرم را دارند و این کار را بصورت تمام اتوماتیک انجام می دهند. برای بسته بندی در وزن های بیشتر نیز می توان از دستگاه های کیسه پرکن و دوخت استفاده کرد که برای هر وقتی قابل طراحی می باشند.

تمامی دستگاه های شرکت آراد ماشین با یک سال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش ارائه می گردند. نصب و راه اندازی رایگان و آموزش در سراسر کشور نیز هدیه ما به مشتریان ماست.

گارانتی و خدمات آراد ماشین

برای اطلاعات بیشتر با مشاوران شرکت آراد ماشین تماس بگیرید.

آراد ماشین، تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات