دستگاه خشک کن

شرکت آراد ماشین با سالها تجربه در زمینه طراحی دستگاه خشک کن و دستگاه های صنعتی و خطوط فرآوری و بسته بندی و صنایع تبدیلی در تهران فعال می باشد. این شرکت تجربیات بسیار زیادی در زمینه تولید انواع میوه خشک و سبزیجات خشک دارد و همین امر باعث شده است خطوط تولید این محصول را نیز با کیفیت بسیار بالا اجرا نماید.

دستگاه خشک کن

تعداد زیاد کارخانه ها و کارگاه های تولیدی موفق راه اندازی شده توسط این شرکت نشان از کیفیت بالای تجهیزات و ماشین آلات و دستگاه ها و همینطور کیفیت بالای خدمات فروش و پس از فروش این شرکت دارد. این کارخانه ها و کارگاه های تولید در سراسر کشور و در مناطق فعال مختلف هستند و با گرفتن مشاوره صفر تا صد تولید و فروش محصولات خشک، هر روز رشد بیشتری را تجربه می کنند.

ویژگی های دستگاه خشک کن

دستگاه های خشک کن ساخت شرکت آراد ماشین در تناژ ها و ابعاد و اندازه های مختلف طراحی و ساخته شده است. سوخت این دستگاه ها بصورت گازی، گازوئیلی، برقی و یا خورشیدی ( آفتابی ) می باشد.

بدنه دستگاه خشک کن از جنس ساندویچ پانل با عایق XPS نسوز می باشد که کیفیت بسیار بالا و وزن سبک دارند. کنترل دستگاه ها بصورت اتوماتیک و دیجیتال بوده و کاربری بسیار آسانی دارند.

بدنه دستگاه خشک کن

دستگاه های خشک کن آراد ماشین در خطوط تولید انواع میوه خشک و چیپس میوه، سبزیجات خشک شده، لواشک، ترخینه و کشک، گوشت و میگو و مواد پروتئینی، محصولات دارویی و … کاربرد دارند.

مشخصات فنی دستگاه های خشک کن

مشخصات فنی دستگاه های خشک کن شرکت آراد ماشین به شرح زیر است:

مدل ظرفیت(KG) ابعاد(CM)

طول*عرض*ارتفاع

وزن دستگاه(KG) برق مصرفی(W) سوخت مصرفی تعداد سینی
مینی کابین ۵۰ ۱۳۰*۷۰*۱۳۵ ۹۰ ۲۵۰ گازی/برقی ۲۰
تک کابین ۱۰۰ ۱۸۰*۱۰۰*۲۳۰ ۶۰۰ ۶۵۰ گازی/گازوئیلی ۲۸
دو کابین ۲۰۰ ۲۷۰*۱۰۰*۲۳۰ ۷۵۰ ۱۰۰۰ گازی/گازوئیلی ۵۶
سه کابین ۳۰۰ ۳۶۰*۱۰۰*۲۳۰ ۹۰۰ ۱۳۰۰ گازی/گازوئیلی ۸۴
شش کابین ۶۰۰ ۶۴۰*۱۰۰*۲۳۰ ۱۷۰۰ ۲۶۰۰ گازی/گازوئیلی ۱۶۸
خورشیدی(آفتابی) ۳۰ ۲۰۰*۱۲۰*۱۲۰ ۱۷۰ ۱۰ نور خورشید ۲

دستگاه خشک کن تک کابین

دستگاه های خشک کن شرکت آراد ماشین با دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد. نصب و راه اندازی و آموزش رایگان در سراسر کشور نیز برای مشتریان عزیز این شرکت در اسرع وقت انجام می شود.

برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.