دستگاه شیرینگ پک

دستگاه شیرینگ پک یکی دیگر از انواع دستگاه های بسته بندی در حوزه صنعتی می باشد. شرکت آراد ماشین با تجربه فراوانی که در زمینه طراحی و ساخت دستگاه های بسته بندی در زمینه صنایع غذایی دارد به تولید این نوع دستگاه ها در مدل های کابینتی و تونلی پرداخته است.

یکی دیگر از انواع دستگاه های بسته بندی در حوزه صنعتی می باشد. شرکت آراد ماشین با تجربه فراوانی که در زمینه طراحی و ساخت دستگاه های بسته بندی در زمینه صنایع غذایی دارد به تولید این نوع دستگاه ها در مدل های کابینتی و تونلی پرداخته است.

عمل شیرینگ علاوه بر زیبایی ظاهری که به بسته های مورد نظر می بخشد حمل و جا به جایی آنها را نیز بسیار راحت تر می کند و می توان با اطمینان بیشتری این کار را انجام داد.

دستگاه شیرینگ پک کابینی

دستگاه شرینگ پک

دستگاه شیرینگ پک کابینی مناسب برای بسته بندی جعبه های کوچک و با وزن کم مانند بسته های چای، شیرینی، شکلات، اسباب بازی، تخم مرغ، نان، غذاهای بیرون بر و غیره می باشد.

خاصیت جمع شوندگی فیلم شرینگ در این نوع دستگاه باعث میگردد تا رل سیرینگ به راحتی به شکل جعبه مورد نظر در آمده و بر روی آن قرار بگیرد.

رول مصرفی دستگاه های شیرینگ پک کابینی معمولا از جنس POF. PVC می باشد. که میزان ضخامت آن بستگی به نظر مشتری دارد.

دستگاه های شیرینگ پک کابینی در دو مدل رومیزی و ایستاده تولید می شوند.

مشخصات و ویژگی های دستگاه:
قابلیت دوخت فیلم های POF، PVC
مجهز به سیستم پنوماتیک
برق مصرفی دستگاه: تک فاز/سه فاز
مجهز به سیستم کنترل سرعت
نوع عملکرد دستگاه: حرارتی
قابلیت دوخت و برش رول
مجهز به رولر

دستگاه شیرینگ پک کابینی رومیزی

دستگاه شیرینگ پک کابینی رومیزی با توجه به ابعاد کوچکی که دارد می تواند بر روی میز به راحتی قرار بگیرد. این مدل دستگاه مناسب برای فضاهای کوچک کارگاهی، کیترینگ ها، خانه،و…. مورد استفاده قرار می گیرند.

بسته مورد نظر بعد از قرار گرفتن در رول موردنظر داخل کابین قرار می گیرد و بعد از بسته شدن درب کابین همزمان با جریان گرفتن هوای گرمی که داخل فضای کابین قرار دارد دقیقا سلفون به شکل بسته در می آید.

دستگاه شرینگ پک

دستگاه شیرینگ پک کابینی ایستاده

دستگاه شیرینگ پک کابینی ایستاده نوع دیگری از این دستگاه های شیرینگ می باشد. این مدل از دستگاه ها به شکل پایه دار ساخته می شود که به علت تعبیه شدن چرخ زیر پایه های دستگاه جا به جایی آنها به راحتی انجام می گیرد.

روش کار این مدل از دستگاه ها نیز به این شکل است که رول در رولر دستگاه قرار می گیرد و بعد از اینکه دور تا دور محصول کشیده شد داخل کابین قرار می گیرد که به دلیل جریان هوای داغ داخل کابین و عمل انقباض آن سلفون دقیقا به شکل آن در می آید.

دستگاه شرینگ پک

دستگاه شیرینگ پک تونلی

دستگاه شیرینگ پک

دستگاه شیرینگ پک تونلی یکی دیگر از مدل های دستگاه های شیرینگ می باشد که برای بسته بندی انواع جعبه های سنگین با ابعاد بزرگ می باشد مانند بسته های آب معدنی، کارتن های بزرگ، قطعات خودرویی و …

دستگاه شيرينگ تونلي باعث جمع شدن رول که معمولا از جنس پلي اتيلن مي باشد و اين کار را با استفاده از حرارت توليد شده ار المنت برقي انجام مي دهد

دستگاه شیرینگ تونلی در دو مدل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک طراحی و ساخته می شود.

مشخصات و ویژگی های فنی دستگاه:
نوع سیستم دستگاه: الکترومکانیک-پنوماتیک
رول مصرفی دستگاه: پلی اتیلن
نوع موتور دستگاه: الکتروموتور
موارد کاربردی دستگاه: شیرینگ کردن انواع قوطی، بطریهای نوشابه، لوازم خانگی، سیمان، قطعات خودرویی و غیره

دستگاه شیرینگ پک

دستگاه شیرینگ پک تونلی اتوماتیک

دستگاه شیرینگ پک تونلی اتوماتیک نوعی از دستگاه های تونلی می باشد که بدین صورت عمل می کند؛ بسته روی ریل دستگاه قرار می گیرد و بعد از اینکه دور آن یک لایه رول پلی اتیلن کشیده می شود برش آن به صورت اتوماتیک انجام گرفته و با حرکت ریل به داخل تونل می رود، بر اثر جریان هوای داغ داخل تونل رول دقیقا به شکل محصول موردنظر در آمده و بعد از دوخت آن از داخل تونل خارج می گردد.

دستگاه شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک

دستگاه شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک عمل برش را توسط اپراتور و با وارد آورد فشار به اهرم آن انجام می دهد. بعد از این مرحله بسته به داخل تونل دستگاه هل داده شده و از طریق حرارتی که در اثر هوای داغ جریان یافته درون تونل به آن داده می شود و در اثر انقباض آن عمل جمع شوندگی انجام گرفته و محصول مورد نظر شیرینگ می شود.

دستگاه های ساخته شده توسط شرکت آراد ماشین با بهترین قطعات و بالاترین کیفیت با یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز ارائه می گردد.
آراد ماشین، تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات