دستگاه فلافل زن در ابعاد و ظرفیت های مختلف جهت استفاده در فست فودها، ساندویچی ها، کارگاه های کوچک و کارخانه های تولیدی فلافل و غیره طراحی و ساخته می شود. دستگاه های فلافل زن آراد ماشین حاصل سالها تجربه و فعالیت در حوزه صنعت ماشین سازی و صنایع غذایی می باشد. طراحی این نوع دستگاه ها به گونه ای است که کار قالب گیری را با سرعت بالا و بدون نیاز به دخالت دست به صورت کاملا بهداشتی انجام دهد.
دستگاه های فلافل زن در دو مدل رومیزی و ریلی ساخته می شوند.

مشخصات و ویژگی های دستگاه فلافل زن:
مجهز به تایمر جهت تنظیم مدت زمان کارکرد دستگاه
تولید کننده فلافل با وزن و شکل ظاهری یکنواخت
داشتن ظاهر شکیل و زیبا
بازدهی بیشتر دستگاه به علت عدم نیاز به نیروی انسانی ماهر
استیل بودن تمامی قطعات درگیر با مواد
قابلیت شستشوی تمامی قطعات درگیر با مواد از طریق باز و بسته شدن راحت دستگاه
قابلیت استفاده از برق مصرفی تک فاز/ ۲۲۰ ولت
قابلیت تنظیم سرعت دستگاه

دستگاه فلافل زن

دستگاه فلافل زن رومیزی

دستگاه فلافل زن

دستگاه فلافل زن رومیزی با ابعاد مناسب برای استفاده در مغازه های فلافل فروشی، فست فودهای کوچک، کارگاه های کوچک، و… می باشد. این دستگاه ها به علت عدم دخالت دست در کار قالب گیری علاوه بر بهداشتی بودن کار، از سرعت بالایی برخوردار هستند.
فلافل زن های رومیزی فاقد سرخ کن و ریل اتومات بوده بنابراین عمل سرخ کردن به صورت مجزا انجام می شود. روش کار این نوع دستگاه ها بسیار آسان بوده به این صورت که بعد از اینکه مواد فلافل داخل مخزن دستگاه ریخته شد ، دستگاه شروع به کار قالب زنی فلافل می کند که با قراردادن یک سرخ کن در زیر دهانه دستگاه می توان همزمان عمل سرخ کردن را نیز انجام داد.

 

 

 

دستگاه فلافل زن صنعتی ریلی

دستگاه فلافل زن

دستگاه فلافل زن صنعتی ریلی برای ظرفیت های متفاوت و با ابعاد بزرگتری ساخته می شود. این دستگاه بسیار مناسب برای تولید فلافل در کارخانجات، فست فودی های بزرگ، و غیره می باشد.
دستگاه های فلافل زن صنعتی ریلی همانطور که از اسم آن ها مشخص می شود به صورت تمام اتوماتیک و دارای ریل و سرخ کن می باشند. روش کار این نوع دستگاه ها نیز بسیار راحت می باشد بدین شکل که بعد از اینکه مواد در مخزن دستگاه ریخته شد با توجه به تنظیماتی که اپراتور برای سرعت دستگاه انجام می دهد کار قالب گیری شروع شده و برای سرخ شدن وارد سرخ کن دستگاه میشود و از طریق حرکت ریل آن به راحتی از سرخ کن خارج می گردد.
جنس تمامی قطعات درگیر با مواد از استنلس استیل نگیر بوده تا در اثر مرور زمان دچار خوردگی و زنگ زدگی نشود.

 

دستگاه فلافل زن

تمامی دستگاه های شرکت آراد ماشین دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشند و نصب و راه اندازی و آموزش کار با دستگاه به صورت رایگان با خود شرکت می باشد.

  • اطلاعات بیشتر در : 

قیمت دستگاه فلافل زن صنعتی

قیمت انواع دستگاه فلافل زن دست دوم

 

دستگاه فلافل زن