0%

انواع فر های صنعتی و نیمه صنعتی قنادی

فر نیمه صنعتی

فر های قنادی انواع و اقسام مختلفی دارند که در اندازه های 4 و 6 و 8 دیس نیمه صنعتی و 10 تا 32 دیس صنعتی طراحی و ساخته می شوند.
فر های قنادی از جمله دستگاه هایی هستند که با توجه به کاربرد بسیار زیادی که در جاهای مختلف دارند و محصولات متنوعی که با فر های صنعتی و نیمه صنعتی قنادی می توان تولید کرد، طرفداران زیادی داشته و البته تنوع بالایی هم دارند.
شرکت آراد ماشین با توجه به نظرسنجی های متعددی که از مشتریان خود در زمینه فر های قنادی داشته، همینطور مصاحبه هایی که با فعالان خبره و حرفه ای و قدیمی در زمینه قنادی داشته است، توانسته است انواع فر های صنعتی و نیمه صنعتی را مطابق با نیاز واقعی این حوزه و همینطور به بهینه ترین شکل ممکن طراحی کرده و بسازد.
ما این امکان را داریم که با توجه به نیاز شما بهترین ها را با بهترین قیمت و با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار دهیم، همچنین گارانتی بلند مدت و خدمات پس از فروش ده ساله مان را نیز با بالاترین استاندارد های رضایت مشتری اجرا کرده و در همه امور پاسخگو و مسئولیت پذیر هستیم.
در زیر سعی کرده ایم که در مورد انواع فر در اندازه ها و مدل های مختلف اطلاعات مفصلی را در اختیار شما قرار دهیم که ممکن است خارج از حوصله بعضی از افراد باشد، لذا توصیه می شود فقط افراد علاقه مند به اطلاعات بیشتر ادامه این مقاله را مطالعه کنند و سایر افراد به انتهای مقاله مراجعه کنند و اطلاعات تماس ما را برای اطلاعات بیشتر دریافت کنند.

از محصولات ناب آراد ماشین دیدن کنید:

انواع فر های صنعتی و نیمه صنعتی قنادی

امنیت غذایی در جوامع امروزی یکی از مهمترین مسائلی است که باید مورد توجه چشمگیری قرار بگیرد. زیرا در دنیای صنعتی و ماشینی امروز افزایش استفاده از فلزات سنگین مخصوصا نوع فلزاتی که در ساخت تجهیزات آشپزخانه ای استفاده میشود معمولا یکی از آلاینده هایی هستند که ممکن است باعث درگیر شدن بدن و در معرض خطر افتادن سلامت جسمی گردند که در مواردی حتی بی توجهی به آنها باعث تخریب قسمتی از بافتهای بدن می شوند.
دستگاههای فر صنعتی و نیمه صنعتی با توجه به نقش کلیدی که در هر آشپزخانه ای اعم از خانگی، رستورانی، قنادی ها و … ایفا میکنند باید با دقت بیشتری مورد رسیدگی قرار بگیرند و دقت بیشتری را در انتخاب نوع فر بکار گرفته شود.
شرکت آراد ماشین با در نظر گرفتن میزان اهمیت سلامت هموطنان خود دقت و اهتمام خود را در ساخت فرهای صنعتی و نیمه صنعتی دو چندان کرده است و با ارائه فرهایی با قطعات کیفیت عالی، نوع شعله ها و حرارت دهی آنها و استفاده از عایق حرارتی برای جلوگیری از خروج حرارت که بتوان به راحتی از آنها در آشپزخانه های خانگی هم بدون هیچ نگرانی از ضرر آن برای بدن استفاده کرد.

آراد ماشین، جهت کمک به خرید آگاهانه شما دوستان عزیز مشاوره حضوری و تلفنی در نظر گرفته تا با کمک مشاوران حاذق آراد ماشین، خریدی مطمعن و صحیح را با توجه به بودجه خود داشته باشید.

ساخت فرهای خانگی قنادی

از گذشته تا کنون ما شاهد این موضوع بوده ایم که خانم های ایرانی با پخت غذاهایی عالی از هر نظر دارای رتبه های برتر در زمینه آشپزی بوده اند به همین دلیل همواره به وسایل و ابزاری که باعث بهتر شدن این موضوع برای آنها گردد توجه خاصی نشان داده اند. یکی از پیشرفت هایی که در زمینه تجهیزات آشپزخانه ای شاهد آن بوده ایم طراحی و ساخت فرهایی در ابعاد کوچک و برای اختصاص دادن یک جایگاه ویژه در آشپزخانه های هر خانه ای می باشد.
از آنجاییکه امروزه برای پخت انواع غذاها و دسرها و شیرینی ها معمولا از این فرهای خانگی استفاده می شود لذا تلاش برای ارتقای این دستگاهها که بسیار موردنیاز می باشند روز به روز بیشتر می شود و هر روز شاهد یک مدل جدید دستگاههای فر خانگی با طراحی های زیبا و شیک که علاوه بر کارایی بالای آن ها ظاهری زیبا را به آشپزخانه های ما می بخشد می باشیم .

شرکت آراد ماشین با توجه به این نیاز بانوان ایرانی در آشپزخانه های خود به طراحی و ساخت فرهای خانگی در ابعاد مناسب و ظاهری زیبا پرداخته تا علاوه بر آراسته شدن آشپزخانه های شما یک فرهایی با بکارگیری مواد و لوازم باکیفیت و حرارت غیر مستقیم و قابل تنظیم و سیرکوله شده با کانوکشن، جهت پخت یکنواخت غذا و شیرینی و ….، بکارگیری عایق های حرارتی ویژه جهت جلوگیری از اتلاف حرارت و انرژی موردنظر، امکان طراحی در ابعاد و سایزهای گوناگون و …. باعث بوجود آمدن رضایت خاطر مشتریان خود گردد.

برای کسب اطلاعات مهم در رابطه با دستگاه فر دکمه را لمس کنید:

بهترین فرهای صنعتی و نیمه صنعتی قنادی

مثبت روانی آنها می باشد. با ایجاد یک نقطه پررنگ در ذهن و حس صمیمی و اهمیت دادن به طرف مقابل شرایط را برای ادامه جلسات و در دست گرفتن اوضاع مهیا میکنند.
این عوامل باعث شده است که در انتخاب غذاها و شیرینی ها و وسایل پذیرایی یک وسواس خاص بوجود بیاید زیرا لحظاتی که در زندگی پیش می آید در بسیاری از موارد با ایجاد خاطره هایی خوب و به یادآوردن آنها همزمان باعث تداعی مزه و بوی خوراکی ها میگردد، که همین عامل هم باعث ایجاد حس رقابت در میان رستورانها، قنادیها و … شده است تا با مجهز کردن خود به مواد اولیه و تجهیزات با کیفیت گوی سبقت را از رقبای خود بربایند.
شرکت آراد ماشین با توجه به این نیاز جامعه با طراحی و ساخت دستگاههای فر صنعتی و نیمه صنعتی قنادی در طرح ها و مدلهای مختلف خانگی، کارگاهی و غیره و در ظرفیت های گوناگون با مجهز کردن این دستگاهها به نوع شعله هایی مناسب و ایجاد عایق های حرارتی شما را در پخت انواع نان ها ، شیرینی ها، غذاهای متنوع و با ظاهری فریبنده و زیبا از طریق امکان تنظیم درجه حرارت مناسب و یکنواخت برای پخت و بدست آوردن حس رضایت هموطنان خود در تلاش می باشد.

فر صنعتی آراد ماشین

فرهای قنادی صنعتی و حرفه ای

با گذر زمان و بدون توجه به افزایش آمار قنادیها و فروشگاههای عرضه کیک و شیرینی، همچنان خیلی از خانم ها علاقه زیادی به این دارند که شیرینی های عید یا مناسبات گوناگون را در منزل تهیه کنند. اما هر خانمی که یکبار پختن شیرینی را تجربه کرده باشد بخوبی متوجه شده است که برای اینکه یک شیرینی با ظاهر و کیفیت عالی داشته باشد باید تمامی مراحل را از ابتدا تا انتها بخوبی انجام بدهد؛ مثلا اگر خمیر شیرینی را با بهترین مواد تهیه کند ولی خوب نپزد تمامی زحماتی که کشیده است بیهوده بوده است بنابراین برای جلوگیری از پیش آمدن چنین مسائلی باید با در اختیار داشتن فرهای خانگی قنادی مناسب و طرز کار کردن راحت با آنها یک شیرینی مناسب با کیفیت و ظاهر عالی داشته باشند.
شرکت آراد ماشین با توجه به این نیاز جامعه به طراحی و ساخت فرهای قنادی مناسب برای استفاده در خانه پرداخته است که این دستگاهها مجهز به یک سیستم یکپارچه حرارت غیرمستقیم بوده که در مدل های ایستاده و پایه دار یا بدون پایه و دارای عایق حرارتی برای جلوگیری از اتلاف انرژی حرارتی پرداخته است و تمام سعی خود را بکار برده است تا دستگاههایی با ظاهری زیبا و کیفیت بالا در اختیار هموطنان خود قرار دهد.

تمام تلاش شرکت آراد ماشین بر این بوده است که در این مقاله اطلاعات مفید و کاملی را در اختیار علاقه مندان به قنادی و فر های صنعتی و نیمه صنعتی قرار داده و گوشه ای از وظیفه خود را در زمینه آموزش ایفا کند.
برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان در زمینه انواع فر و سایر لوازم قنادی می توانید از راه های مختلف زیر ( یا از قسمت تماس با ما ) با ما ارتباط گرفته و پاسخی درخور و مناسب دریافت کنید.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش آراد ماشین تماس بگیرید:
عرضه کننده : آراد ماشین
شماره موبایل: 09120807304
شماره ثابت: 02144086541
سامانه پیامکی: 30002223100003
پست الکترونیکی: AradMachinery@gmail.com

آراد ماشین، تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات

آراد ماشینتجربهمتفاوت از صنعت و خدمات

فر

فر صنعتیفر قنادیفر نیمه صنعتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.