0%

خرید دستگاه بسته بندی سیل وکیوم سالاد ارزان

خرید دستگاه بسته بندی سیل وکیوم سالاد ارزان

یکی از مهم ترین دستگاه ها در صنعت بسته بندی و توزیع مواد غذایی به بازار دستگاه سیل می باشید. خرید دستگاه بسته بندی سیل وکیوم سالاد ارزان برای مشاغله مربوطه می تواند بسیار مناسب و به صرفه باشد.

دستگاه های سیل در نمونه های مختلفی تولید شده اند. این دستگاه ها در واقع از دستگاه هایی هستند که در آخرین مراحل تولید هر محصول یعنی مرحله بسته بندی استفاده می شود. با استفاده از دستگاه سیل می توان یک لایه نازک از فویل آلومینیومی پلاستیکی و… روی محصول قرار داد که به این عمل سیل کردن گفته می شود. با سیل کردن محصول می توان آن را در مقابل میکروب ها و آلودگی های محیطی ایمن کرد، و در واقع می توان گفت که سیل کردن یکی از اصول بهداشتی نیز می باشد. همچنین با سیل کردن یک محصول به خوبی می توان تاریخ انقضای آن را نیز افزایش داد. به همین خاطر بسیاری از تولیدی ها همواره ترجیح می دهند تا از بین انواع بسته بندی های مختلف، سیل کردن محصول تولیدی خود را انتخاب کنند.

خرید دستگاه بسته بندی سیل وکیوم سالاد ارزان

دستگاه سیل وکیوم سالاد

اما بعد از همه این حرف ها، شاید سوال شود که سیل کردن چگونه انجام می شود؟خرید دستگاه بسته بندی سیل وکیوم سالاد ارزان
سیل کردن یا بسته بندی بهداشتی محصول توسط دستگاه سیل وکیوم، برای محصولات مختلفی مثل ماست های کوچک و بزرگ و ماست موسیر، دوغ های لیوانی، طورف سالاد و حتی برخی از مواد بهداشتی انجام می شود.
این دستگاه با داشتن اندازه های مختلف دهانه و درب ظرف پلاستیکی محصول، لایه ای نازک از فویل آلومینیومی یا مواد استاندارد مشابه را به خوبی روی آن کیپ کرده و اطراف آن را با ایجاد گرما و ذوب کردن به ظرف می چسباند.
به همین خاطر معمولا محصولات سیل شده، در پوششان از بقل باز نمی شود و به نظر می رسد که با ظرف محصول پرس شده و یکی است.
برای خرید دستگاه بسته بندی سیل وکیوم سالاد ارزان و اطلاع از قیمت محصول فقط کافی است تا با ما تماس بگیرید.

دستگاه سیل

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!