خرید دستگاه تفت بادام زمینی

خرید دستگاه تفت بادام زمینی

کارخانه های تفت و بسته بندی بادام زمینی نیاز به خرید دستگاه تفت بادام زمینی دارند که این محصول را به طعم و مزه دلخواه خود برسانند علاوه بر آن، این محصول به صورت فله و بسته بندی در بازار موجود است و مشتریان خاص خود را دارد.

بادام زمینی دانه ای مقوی است که به صورتهای مختلف تولید میشود که تولید کنندگان برای ارتقای طعم و کیفیت این محصول نیاز به خرید دستگاه تفت بادام زمینی دارند.

صنعت خشکبار و آجیل هم نیازمند خرید این دستگاه میباشد. دستگاه با کارایی مشابه با تفت سایر اجزای آجیل، کار را برای تولید کنندگان این صنعت راحت نموده است و ما نهایت تلاش را برای راحت تر شدن کار مشتری و ارائه کیفیت مطلوب، با بالاترین بازدهی لازم را انجام داده ایم.

شرکت آراد ماشین، یکسال گارنتی و ده سال خدمات پس از فروش برای تمامی دستگاه های خود در نظر گرفته است که دستگاه تفت نیز در از این قاعده مستثنا نیست.

نصب و راه اندازی این دستگاه بسیار ساده می باشد و به سراسر کشور ارسال می شود.

شما می توانید برای کسب هرگونه اطلاعات اعم از عکس و فیلم با کارشناسان ما در ارتباط قرار بگیرید و آنچه می خواهید را دریافت کنید.

دستگاه تفت و دیگر محصولات آراد ماشین از بهترین مواد اولیه و با بهترین ساخت به مشتریان عزیز ارائه می شود.

ویژگی ها و خرید دستگاه تفت بادام زمینی

دستگاه تفت آجیل و خشکبار دارای مخزنیست که محصول در آن جا میگیرد. محصول در دستگاه شروع به چرخیدن می کند. به این قسمت از دستگاه تفت که قسمت اصلی آن است، درام میگویند که محصول توسط آن شروع به چرخیدن در دستگاه میکند.
دستگاه های تفت آراد ماشین دارای سه ظرفیت هستند.
ظرفیت 20 کیلویی، 45 کیلویی و 90 کیلویی.
این در شرایطیست که به طور معمول و تقریبی دستگاه در هر پانزده الی بیست دقیقه یک شیفت کار می کند.
که البته این بازه زمانی بستگی به سلیقه ی شخصی افراد و نوع محصول نیز دارد.

سازنده دستگاه تفت تخمه دست دوم

مشخصات فنی دستگاه تفت آراد ماشین

برای خرید دستگاه تفت بادام زمینی باید به جنس مخزن دستگاه توجه ویژه ای داشته باشیم. جنس مخزن دستگاه تفت بادام زمینی آراد ماشین استیل است که از هرگونه زنگ زدگی و شکستگی جلوگیری شود.
برق مصرفی دستگاه به صورت تک فاز و یا سه فاز و به سفارش مشتری ساخته می شود. دستگاه ساخته شده توسط تیم حاذق آراد ماشین تمام اتوماتیک و دارای تایمر، دماسنج و همچنین اینورنر است.

آراد ماشین، تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.