خرید دستگاه تفت و شورکن

خرید دستگاه تفت (بو دادن) و شورکن می تواند انتخاب مناسبی برای آن دسته از تولید کنندگان و فروشندگان انواع آجیل و خشکبار جهت بو دادن و شورکردن باشد. در جامعه امروز و در سال های گذشته صنایع غذایی در زمینه های مختلف پیشرفت قابل توجهی کرده است و بسیاری از تولیدی ها و کارگاه های مختلف از بهترین دستگاه ها استفاده می کنند چرا که می خواهند بهترین محصول را به بازار تحویل داده و سود بسیار بیشتری را دریافت نمایند.

دستگاه های تفت و شورکن امروزه برای محصولات مختلفی تولید شده و به فروش می رسد. این دستگاه ها می توانند مواد مختلف و متنوعی همچون انواع آجیل ها، قهوه و انواع مختلف خشکبار را به خوبی تفت داده یا به اصطلاح بو دهد و با بالاترین کیفیت ممکن در صورت نیاز شور نمایند.
خرید دستگاه تفت و شورکن (دستگاه تخمه پزی) برای تمامی تولید کنندگان و کارگاه های بزرگ و کوچک و حتی مشاغل خانگی که کار بسته بندی و فروش انواع آجیل ها و خشکبار ها را انجام می دهند می تواند گام بسیار مهم و بزرگی در جهت پیشرفت واحد تولیدی و سود دهی بیشتر باشد.

همجنین بخوانید:

این دستگاه ها در انواع مدل های متنوعی در بازار به فروش می رسند تا جواب گوی همه نیاز های مختلف اعم از آجیل پزی، تخمه شورکن و … به مصرف کنندگان باشد.

انواع دستگاه تفت و شورکن

دستگاه های تفت و شورکن در مدل های مختلف طراحی و تولید شده و به بازار ارائه شده اند. اینکه برخی از محصولات مانند آجیل، خشکبار و… با بالاترین کیفیت ممکن تفت داده شده و شور شود، نیازمند انتخاب دستگاه تفت و شورکن مناسب هم از لحاظ میزان تولید و هم از لحاظ کیفیت بو دادن است. در ادامه شما را با انواع این دستگاه آشنا خواهیم کرد.

 

دستگاه تفت قهوه

قهوه یکی از نوشیدنی های بسیار پر طرفدارین نوشیدنی گرم در جهان است. با اینکه مصرف چای در ایران نسبت به قهوه بیشتری است، اما در چند سال اخیر شاهد افزایش مصرف این ماده مفید غذایی در ایران هستیم. قهوه انواع مختلفی دارد و به صورت های مختلفی فروخته بسته بندی و فروخته می شود. دستگاه های تفت قهوه از سری دستگاه های کارآمدی محسوب می شوند که انواع مختلف قهوه را با حرارتی یک نواخت تفت می دهند. این دستگاه با تنظیمات ویژه و منحصر به فردی که دارد باعث می شود تا قهوه در حین تفت داده شدن نسوزد.
قهوه از محصولاتی به شمار می رود که استفاده از آن در جامعه بسیار بالاست به همین منظور عملیات بو داده کردن آن نیز حائز اهمیت می باشد‌. دستگاه تفت قهوه، قهوه را با درجه حرارت دلخواه کاربر به صورت یک نواخت و یک دست تفت می دهد. این دستگاه با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا به تفت دادن و در نهایت تولید قهوه بو داده شده می پردازد و تمامی این فرآیند را به صورت تمام اتوماتیک و بدون دخالت آن چنانی انسان انجام می دهد که این امر باعث کاهش زمان مورد نیاز برای آماده شدن محصول می شود. از ویژگی های دستگاه تفت قهوه تولید شده می توان به قابلیت تغییر و تنظیم میزان حرارت دستگاه اشاره کرد. استفاده از دستگاه تفت قهوه در واحد های تولیدی مرتبط باعث رونق و تسریع فعالیت آن ها شده است چرا که با آن می توانید انواع مختلف قهوه ها را تولید کنید. با استفاده از این دستگاه می توان حجم بیشتری از قهوه را در بهترین کیفیت و بالاترین سرعت تهیه کرد. دستگاه های تولید شده توسط مجموعه آراد ماشین مجهز به بروز ترین امکانات هستند همچنین تولید این دستگاه ها در شرکت آراد ماشین با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت صورت می گیرد. سطح داخلی و مورد تماس با مواد از جنس استیل با کیفیت می باشد که از آسیب دیدن دانه های قهوه جلوگیری می کند. با وجود تمامی ویژگی های نام برده شده در این محصول، شما می توانید دستگاه خود را در بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت ممکن خریداری کنید.


همچنین بخوانید:

 

دستگاه تفت قهوه

 

دستگاه تفت آجیل و خشکبار

آجیل از محصولات پر استفاده و پر طرفدار در جامعه ما به حساب می آید که با استفاده از دستگاه تفت آجیل بو داده شده و مورد استفاده قرار می گیرد.
انواع دستگاه تفت آجیل از دستگاه های بسیار کارا و سودمند محسوب می شود که تولید و فروش آن در کشور ما به شدت مورد توجه و استقبال مشاغل مربوطه قرار دارد. با توجه به پر طرفدار بودن و نیاز فراوان به تولید آجیل بو داده شده در سطح کشور، شرکت آراد ماشین تولید دستگاه تفت آجیل را با کیفیت بالا و با استفاده از بهترین مواد اولیه مرغوب تولید کرده است.
این دستگاه از مناسب ترین و بهترین وسیله ها برای تفت دادن انواع مختلف آجیل ها مانند تخمه آفتاب گردان، تخمه کدو، پسته، فندق، بادام و… می باشد.
تولیدات آراد ماشین مجهز به تکنولوژی روز دنیا می باشند و در غالب دستگاه های تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ارائه می شوند. از ویژگی های اصلی این دستگاه سرعت بخشیدن به تفت دادن انواع آجیل می باشد، شما درکوتاه ترین بازه زمانی ممکن می توانید انواع مختلف آجیل را با هر حجمی با میزان حرارت و نمک دلخواه به خوبی بو داده کنید.
خرید دستگاه تفت آجیل با توجه به کیفیت بالا و بسیار خوبی که در تفت دادن و بو داده کردن انواع مختلف آجیل دارد و همچنین با توجه به سرعت بسیار بالای آن، می تواند راندمان کار واحد تولیدی استفاده کننده را به خوبی بالا برده و در نتیجه سود دهی بسیار خوبی را به همراه داشته باشد.

همچنین بخوانید:

دستگاه تفت آجیل

دستگاه شورکن

آجیل ها و خشکبار ها در انواع مختلف از محصولات پر مصرف و پر استفاده در بین ایرانیان می باشد و استفاده از آن ها فایده های بسیاری نیز دارد.
آجیل و خشکبار در انواع متنوع خود توسط فروشندگان مختلف به صورت جزئی و کلی فروخته می شوند و واحدهای تولیدی زیادی این محصولات را به بازار عرضه می کنند. جهت آماده کردن آجیل و خشکبار برای فروش و همچنین برای این که کیفیت آن ها به خوبی حفظ شود و محصول دارای طعم مطبوع و مناسبی باشد، به انواع دستگاه شورکن آجیل و خشکبار نیاز است.
دستگاه شور کن آجیل و خشکبار با تنظیم کردن مقدار مناسب نمک برای محصول می تواند به خوبی آن را به دلخواه کاربر شور و طعم دار نماید.
خرید دستگاه شورکن باعث می شود تا علاوه بر بالا رفتن کیفیت و راندمان کار، محصول نهایی با کیفیت، جلب رضایت مشتری و در نتیجه افزایش میزان فروش را نیز به همراه داشته باشد.

دستگاه شورکن

 

قیمت انواع دستگاه های تفت و شورکن

قیمت انواع دستگاه های تفت و شور کن با توجه به ابعاد و ویژگی های آن ها متغیر است.
برای مثال برخی از دستگاه های تفت 10 کیلویی و برخی تفت 20 کیلویی هستند و برخی دیگر که برای طیف بیشتری از محولات کاربرد دارند دستگاه تفت 50 کیلویی تولید شده اند. دستگاه های تفت آجیل و شورکن آجیل و دستگاه تفت خشکبار و همچنین شورکن خشکبار از پر فروش ترین دستگاه های تفت و شورکن هستند. برخی دیگر از دستگاه ها نیز به صورت تخصصی فقط برای یک نوع محصول طراحی و تولید شده اند مانند دستگاه تفت قهوه. علت این تفاوتها نیز این است که برخی محصولات برای تفت دادن و یا شور کردن به شرایط خاصی نیاز دارند و همچنین برخی از تولید کنندگان و صاحبان واحد های تولیدی مرتبط، می خواهند محصول نهایی خود را با بالاترین کیفیت به بازار ارائه کنند و فروش خوبی داشته باشند.

قیمت خرید دستگاه تفت و شورکن
 در بازار و در بین تولید کنندگان و فروشندگان مختلف این محصولات دارای تفاوت هایی می باشد و شما خریداران گرامی باید توجه داشته باشید که محصول را با بهترین قیمت آن خریداری کنید.

دستگاه تفت بزرگ

مجموعه آراد ماشین تولید کننده و فروشنده انواع دستگاه های کوچک و بزرگ برای صنایع مختلف، تولید کننده انواع دستگاه تفت و شورکن مواد مختلف نیز می باشد. دستگاه های تولید شده توسط این مجموعه با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و همچنین استفاده از بهترین مواد اولیه مرغوب، دارای کیفیت بالا و قابل توجهی می باشند و از این جهت می توانند دستگاه های مناسبی برای استفاده های مختلف مشتریان باشند و طیف گسترده ای از نیاز های مشتریان در صنایع غذایی مختلف را برآورده کنند.
شما می توانید برای خرید دستگاه تفت و شورکن و همچنین مشاوره جهت انتخاب و خریداری بهترین محصول مرتبط با کار خود، با استفاده از شماره تماس های زیر با کارشناسان خبره آراد ماشین تماس حاصل فرمایید.


برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش آراد ماشین تماس بگیرید:
عرضه کننده : آراد ماشین
شماره موبایل: 09120210556
شماره های ثابت: 02144024700 – 02144978435

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.