دستگاه میوه خشک کن

دستگاه میوه خشک کن در شرکت آراد ماشین با تناژ و اندازه های مختلف طراحی و تولید می گردد، شما می توانید این دستگاه را به صورت مستقیم و با قیمتی بسیار مناسب از ما خریداری نمایید.

این دستگاه من جمله ماشین آلات پر کاربرد و پرفروش در حوزه صنعت بوده که می توان از آن برای خشک نمودن انواع میوه جات استفاده کرد مانند توت سفید، پرتقال، سیب، سیر، توت فرنگی، خرمالو و غیره. خشک کردن میوه باعث می شود تا محصول طی مدت زمان طولانی فاسد نشود و در همه فصول با همان کیفیت در دسترس باشد.

در گذشته مردم برای خشک نمودن میوه ها از روش سنتی استفاده می کردند مثلا برای مدتی طولانی در مقابل نور مستقیم آفتاب محصول را قرار می دانند تا کاملا خشک شود ولی امروزه با توجه به آلودگی هوا و نیز افزایش تقاضای مردم عملا این روش غیر ممکن می باشد.

دستگاه میوه خشک کن بهترین راه برای انجام این کار است، این دستگاه محصول مورد نظر را در بالاترین دما قرار داده و با سیستم تهویه تمام رطوبت آن را خارج می نماید. به این صورت میوه ها کاملا بهداشتی و مطابق با استاندارد های روز خشک و آماده مصرف می شوند.

دستگاه میوه خشک کن

مشخصات دستگاه میوه خشک کن

از مشخصات این دستگاه به این موارد اشاره نمود که این دستگاه به صورت گازی، گازوئیلی، برقی و خورشیدی ساخته می شود. بدنه دستگاه از جنس ساندویچ پانل با عایق XPS می باشد که کیفیتی بسیار بالا و وزنی سبک دارد. کاربری دستگاه به علت اتوماتیک و دیجیتال بودن بسیار آسان می باشد.

برق مصرفی دستگاه بسته به نوع سفارش مشتری از 250 تا 2600 وات می باشد همچنین زمان خشک نمودن و میزان دما قابل تغییر می باشد.

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت مستقیم دستگاه خشک کن میوه با ما تماس بگیرید. تمامی دستگاه ها دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش میباشد.

مطلب پر بازدید: قیمت روز دستگاه خشک کن سبزی صنعتی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!