0%
دستگاه آبگیری لیمو ترش خانگی

دستگاه آبگیری لیمو ترش خانگی از جمله دستگاه های پرکاربرد بوده که می تواند با کیفیتی بسیار بالا و مناسب لیمو را آبگیری نماید.
میوه لیمو بسیار خوش طعم و بسیار مغذی است اما از آب این محصول بهره بیشتری برده می شود؛ چراکه آبلیمو دچار پوسیدگی و خرابی نمی شود و طعم لیمو با آبگیری آن عوض نخواهد شد.
از فواید آبلیمو می توان به موارد زیر اشاره کرد:
جلوگیری و درمان سریع سرما خوردگی
کمک به حضم سریع تر غذا
جلوگیری از گرما زدگی
محافظ پوست و جلوگیری از چروک
کمک به دفع سموم

جهت اطلاع از قیمت انواع دستگاه آبگیری لیمو با کارشناسان فروش آراد ماشین تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تلفنی آراد ماشین نیز بهره مند شوید.

در آبگیری این محصول پر ارزش، آنچه که اهمیت دارد این است که بدون هیچ دور ریزی و هدر رفتن بتوان آبی خالص و با کیفیت به دست آورد. دستگاه های آبگیری آراد ماشین، با تمرکز بر این موضوع، در طرح ها و شکل های مختلف و همچنین در ابعاد گوناگون و با توجه به نیاز مشتری طراحی و تولید شده است.

با کارکرد دستگاه آبگیری لیمو ترش که عملکرد ماردونی داشته و به راحتی در منازل و کارگاه های کوچک قابل استفاده است آشنا شوید:

دستگاه آبگیری لیمو ترش پرسی

دستگاه آبگیری لیمو آراد ماشین، این قابلیت را دارد تا در زمانی کوتاه حجم بالایی از لیمو را آبگیری کرده و با فشار وارد شده توسط دستگاه تمام آب محصول را گرفته و فقط تفاله ای خشک باقی بگذارد.
دستگاه آبگیری لیمو ترش خانگی معمولا در ابعاد کوچک ساخته می شود تا در منازل و فروشگاه های کوچک مورد استفاده قرار گیرد. امروزه آبگیری لیمو، سبزی و سایر محصولات یکی از مشاغل خانگی به شمار می آید و در این زمینه تولیدات خود را به بازار عرضه می نمایند.
دستگاه آبگیری لیمو، دارای سیستم پرسی می باشد تا هسته های لیمو در آب آن له نشود. چرا که هسته های خرد شده می تواند آب محصول را تلخ و عملا غیر قابل استفاده نماید.

مطالب مهم در رابطه با دستگاه های آبگیری برای شما تهیه کرده ایم. برای کسب اطلاعات بییشتر دکمه زیر را لمس کنید.

سیستم عملکرد دستگاه آبگیری لیمو ترش

دستگاه آبگیری لیمو ترش انواع مختلفی دارد. از انواع این دستگاه می توان برای آبگیری لیمو بهره برد اما موضوع قابل توجه این است که کدام دستگاه کارایی بهتری در آبگیری لیمو ها دارد.
دستگاه های آبگیری از نظر سیستم عملکرد انواع مختلفی دارند مانند:

  1. دستگاه آبگیری با سیستم ماردونی
  2. دستگاه آبگیری با سیستم مپرسی
  3. دستگاه آبگیری با سیستم ماردون پرسی
  4. دستگاه ابگیری با سیستم پارویی
  5. دستگاه آبگیری با  سیستم پره ای

دستگاه آبگیری ماردونی دارای قیمت پایین تری نسبت به دستگاه های ابگیری دیگر است و برای آبگیری غوره نیز استفاده می شود.،به همین علت  فروش بیشتری دارد؛ اما در خرید دستگاه باید به کیفیت و میزان کارایی آن نیز دقت کرد. دستگاه های آبگیری ماردونی، از جنس آلومینیوم می باشند و در اثر اسید مایعات و گذر زمان دچار خوردگی می شوند. همچنین دستگاه هایی با سیستم عملکرد ماردونی هسته های لیمو را له کرده و ممکن است باعث تلخی محصول ما شوند.

قیمت مستقیم دستگاه آبگیری انگور

دستگاه های آبگیری معرفی شده ساخت آراد ماشین می باشد و با بهترین مواد اولیه تولید می گردد. تمامی دستگاه ها دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشند و هم چنین نصب، راه اندازی و آموزش کار با دستگاه به صورت رایگان در اختیارمشتریان عزیز قرار می گیرد.

آراد ماشین، تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!