0%
دستگاه آبگیری لیمو ترش

دستگاه آبگیری لیمو ترش خانگی از جمله دستگاه های پرکاربرد بوده که می تواند با کیفیتی بسیار بالا و مناسب لیمو را آبگیری نماید.

در آبگیری این محصول پر ارزش آنچه که اهمیت دارد این است که بدون هیچ دور ریزی و هدر رفتن بتوان آبی خالص و با کیفیت به دست آورد. این دستگاه در طرح ها و شکل های مختلف و همچنین در ابعاد گوناگون با توجه به نیاز مشتری طراحی و تولید می گردد.

دستگاه آبگیری لیمو آراد ماشین این قابلیت را دارد تا در زمانی کوتاه حجم بالایی از لیمو را آبگیری کرده و با فشار وارد شده توسط دستگاه تمام آب محصول را گرفته و فقظ تفاله ای خشک باقی بگذارد.

آبگیری لیمو ترش خانگی

دستگاه آبگیری لیمو ترش خانگی معمولا در ابعاد کوچک ساخته می شود تا در منازل و نیز فروشگاه های کوچک مورد استفاده قرار گیرد. امروزه آبگیری لیمو، سبزی و سایر محصولات یکی از مشاغل خانگی به شمار می آید و در این زمینه تولیدات خود را به بازار عرضه می نمایند.

بسیاری از مردم همواره ترجیح می دهند تا آبلیمو، آبغوره و حتی آب نارنج را خودشان تهیه نموده به همین جهت خرید این دستگاه می تواند برای آنها بسیار کارآمد و به صرفه باشد.

دستگاه آبگیری لیمو  دارای سیستم پرسی می باشد تا هسته های لیمو در آب آن خورد نگردد چرا که هسته های خورد شده می تواند آب محصول را تلخ و عملا غیر قابل استفاده نماید.

دستگاه آبگیری لیمو ترش

این دستگاه ساخت داخل می باشد و در شرکت های داخلی با بهترین قطعات تولید می گردد. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت انواع دستگاه آبگیری لیمو با کارشناسان فروش آراد ماشین تماس حاصل فرمایید. تمامی دستگاه ها دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد و هم چنین نصب، راه اندازی و آموزش کار با دستگاه به صورت رایگان به عهده شرکت می باشد.

این مطلب را هم مطالعه فرمایید: قیمت بی واسطه دستگاه آبگیری لیمو

دستگاه آبگیری

آبگیری خانگی لیمودستگاه آبگیری خانگیدستگاه آبگیری خانگی لیمو خانگیدستگاه آبگیری لیمو

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!