دستگاه بسته بندی ادویه

دستگاه بسته بندی ادویه آراد ماشین در مدل های اتومات و نیمه اتومات، مواد پودری مانند سماق، زردچوبه، فلفل، آویشن، پاپریکا و… را درون سلفون، قوطی و ظروف دیگر بسته بندی می کند. سرعت بسته بندی دستگاه ها با توجه به نوع دستگاه متفاوت است.

انواع دستگاه بسته بندی ادویه جات و مواد پودری

دستگاه های بسته بندی بسیار متنوع هستند و در مدل ها و ظرفیت های مختلف ساخته می شوند. برای ادویه جات دستگاه هایی به کار گرفته می شود که بتوان به راحتی مواد پودری را در وزن مشخصی بسته بندی کرد.

آراد ماشین با طراحی و ساخت مدل های مختلف دستگاه های بسته بندی نیاز افرادی که در منزل، مغازه و کارگاه های کوچک تصمیم دارند کار بسته بندی را انجام دهند و یا قصد کار در حد صنعتی و با تیراژ تولید بالا را دارند برطرف کرده است.

یک سال گارانتی، ده سال خدمات پس از فروش به همراه آموزش، راه اندازی و نصب رایگان دستگاه های بسته بندی

دستگاه بسته بندی سلفونی

بسته بندی محصولات مختلف درون پاکت های زیبا و شکیل بسیار محبوب است و حتما این مدل بسته یندی را برای ادویه جات و مواد پودری دیگر مانند قهوه و نسکافه دیده اید.

دستگاه بسته بندی حجمی پودری و دستگاه ساشه پودری از جمله دستگاه هایی هستند که با کمک آن ها می توان انواع پودر را درون پاکت های سلفونی بسته بندی کرد. تفاوت این دو دستگاه در وزن بسته تولید شده و شکل پاکت ایجاد شده در بسته بندی می باشد.

توسط دستگاه بسته بندی حجمی ادویه جات در اوزان 10 گرم الی 2000 گرم قابل بسته بندی است. شکل پاکت های ساخته شده توسط این دستگاه بالشتی است. امکان بسته بندی به شکل پاکتی نیز وجود دارد.

دستگاه ساشه مواد پودری را در اوزان 1 گرم الی 50 گرم بسته بندی می کند و شکل پاکت ها به صورت بالشتی، دو طرف و سه طرف دوخت می تواند باشد.  دستگاه ساشه برای بسته بندی محصولات به صورت تک نفره مانند سماق، آویشن، نمک و … استفاده می شود.

انواع دستگاه های پرکن

دستگاه های پرکن پودری  در مدل های رومیزی، نیمه اتومات، اتوماتیک ساخته می شوند. توسط دستگاه های پرکن می توان ادویه را درون بطری، قوطی، شیشه یا سلفون پر کرد.

دستگاه پرکن رومیزی ادویه جات را در اوزان 10گرم الی 2000 گرم بسته بندی می کنند. این دستگاه برای راه اندازی کسب و کار بسته بندی در حد خانگی و یا در مغازه ها و ادویه فروشی ها یک انتخاب مناسب خواهد بود.

امکان طراحی  یک خط برای بسته بندی محصولات پودری مانند ادویه وجود دارد. این خط شامل پرکن های اتومات می باشد که ظروف به وسیله نوار نقاله در زیر نازل های پرکن قرار گرفته سپس به میزان مشخصی ادویه درون ظرف پر می شود. در انتها در محصول به وسیله دربند بسته می شود.

انواع پرکن

کاتالوگ، فیلم و عکس دستگاه های بسته بندی حجمی، پرکن، ساشه و دیگر دستگاه های بسته بندی را از مشاوران و کارشناسان ما دریافت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.