0%

بسته بندی سبزی تازه و خشک، انواع میوه و سیفی جات، گیاهان دارویی و غیره، با دستگاهی فوق العاده سریع و با کیفیت، انجام می شود.


دستگاه بسته بندی سبزی
های تر و تازه و یا خشک شده، میوه، سیفی جات، گیاهان دارویی، دارو های شیمیایی، ادویه جات و پودری جات در همه مدل و…، بهترین دستگاه بسته بندی موجود در بازار ایران است.

دستگاه بسته بندی سبزی

دستگاه بسته بندی سبزیجات و میوه
این دستگاه ها که به صورت رومیزی، ایستاده و یا یک خط بسته بندی کامل به فروش می رسند، برای بسته بندی به صورت سلفون کشی یا همراه با عمل وکیوم برای جلوگیری از ورود هوا و رشد میکروب ها و ویروس ها که به خصوص در سبزی و مواد غذایی قابلیت رشد و از بین بردن محصول را دارند، مورد استفاده قرار می گیرند.

قابلیت های این دستگاه بسته بندی تمام اتومات و بدون نیاز به اپراتور، سریع و پیشرفته، به اضافه تنظیمات آسان و راحت، بدنه تمام استیل با دوام بالا، قطعات مرغوب و اصل از بهترین سازندگان خارجی و داخلی، می باشد که در مجموع، این دستگاه را بهترین نموده است و شهرت جهانی دارد.
 

دستگاه بسته بندی سبزی

قیمت دستگاه بسته بندی سبزی
بدیهی است که هر دستگاه و به طور کلی هر وسیله ای با توجه به جنس آن و قابلیت هایی که برای خریدار فراهم می آورد رده قیمتی متفاوت با سایرین دارد. اصل مهم و اساسی در خرید فقط ارزان قیمت بودن دستگاه مورد نظر نیست. بلکه مهم این است که در قبال هزینه ای که خرج می کنید چه کیفیت و خدماتی را دریافت می کنید و مطابقت این دو نشان دهنده آن است که شما انتخاب خوب و سنجیده ای داشته اید.

دستگاه بسته بندی سبزی

شرکت آراد ماشین دستگاه های مختلفی را برای اهداف مختلف بسته بندی طراحی و ساخته است و به قیمت کارخانه به فروش می رساند و با توجه به مدل ها و جنس اصل این دستگاه ها، شک نکنید که مینیمم قیمت را برای هر دستگاه در نظر گرفته ایم.

دستگاه بسته بندی

دستگاه بسته بندی سبزی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.