0%
دستگاه خشک کن گوشت

دستگاه خشک کن گوشت و مرغ آراد ماشین، یکی از ماشین آلات مربوط به صنایع غذایی، از ساخته های شرکت آراد ماشین می باشد. با توجه به اینکه مواد پروتئینی جزء اصلی ترین و همچنین لذیذ ترین مواد خوراکی هستند از دیرباز دنبال راهکار هایی برای ماندگاری بیشتر آن بودند.

کارشناسان و مشاوران آراد ماشین به شما کمک می کنند تا دستگاهی متناسب با نیاز خود تهیه کنید. با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان حضوری و تلفنی ما بهره مند شوید.

بهترین روش برای بالا رفتن ماندگاری و فاسد نشدن مواد پروتئینی از جمله گوشت و مرغ، کم کردن رطوبت داخل گوشت و در نتیجه خشک کردن آن است؛ که با دستگاه خشک کن گوشت آراد ماشین شما می توانید حجم بالایی از گوشت را در مدت زمان کم خشک کنید و در فضایی خنک بدون نیاز به یخچال نگه داری کنید.

دستگاه خشک کن قارچ

این دستگاه و محصولات خشک شده گوشت برای پت شاپ ها، کیترینگ ها و کسانی که سگ و گربه نگه داری می کنند بسیار کاربردی می باشد. شما می توانید گوشت را به صورت برش خورده و تکه شده، چرخ شده یا میکس شده با استخوان خشک کنید(بسته به نوع تغذیه حیوانات متفاوت است). برای مثال استخوان گردن مرغ یا روده گوسفند را می توانید برای غذای سگ و گربه ها خشک کنید.

از گوشت و مرغ خشک شده می توان بعنوان وعده های غذایی و یا میان وعده نیز استفاده کرد. برای مثال: برای کسانیکه زیاد به سفر و اردو می روند، پیاده روی های طولانی دارند و همینطور کوهنوردان که دغدغه اصلی آنها فاسد شدن غذای همراهشان است؛ گوشت و مرغ خشک شده می تواند غذا و یا میان وعده مناسبی باشد.

دستگاه خشک کن گوشت و مرغ در ظرفیت های مختلف خانگی و کارگاهی طراحی و ساخته شده است که می توان حجم های مختلفی از گوشت را در آن خشک کرد. در ظرفیت خانگی شما می توانید با یکبار روشن کردن دستگاه مینور و یا مینی تک کابین 15 الی 40 کیلو گوشت قرمز یا مرغ را خشک کنید. ظرفیت های 100 کیلو به بالا شامل دستگاه های خشک کن گوشت و مرغ صنعتی می شوند که تک کابین، دو کابین و سه کابین نام دارند.

نحوه خشک کردن گوشت و مرغ

برای خشک کردن گوشت و مرغ در ابتدا گوشت را برش داده، چرخ کرده و یا با استخوان میکس می کنیم. روی سینی های دستگاه خشک کن گوشت و مرغ قرار می دهیم و دما و زمان را بسته به نوع گوشت از روی تابلو برق دستگاه تنظیم می کنیم. دستگاه خشک کن گوشت و مرغ مجهز به کانوکشن حرارت و سیرکولاسیون می باشد که به واسطه این تکنولوژی هوای داغ را در سرتاسر سینی به طور یکدست منتشر می کند و این مساله باعث می شود تمام تکه های گوشت و مرغ به صورت یکنواخت به مرحله خشک شدن برسند. یعنی هیچ قسمتی از گوشت و مرغ خام و یا سوخته باقی نمی ماند.

دستگاه خشک کن خربزه و ملون

بعد از تمام شدن زمان داده شده به دستگاه، به طور خودکار و هوشمند خاموش می شود و شما می توانید محصولات خشک خود را خارج کنید.

خصوصیات دستگاه خشک کن گوشت و مرغ

این دستگاه دارای سینی های از جنس آبکاری کروم می باشد که از نظر بهداشتی برای خشک کردن گوشت و مرغ مناسب هستند. روی سینی های دستگاه خشک کن گوشت و مرغ توری هایی از جنس uv قرار داده می شود که محصول به سینی ها نچسبد. دارای سنسور های دما و زمان و رطوبت سنج می باشند که برای تنظیم کردن دما و زمان مناسب برای گوشت و مرغ است. رطوبت سنج، درصد رطوبت داخل دستگاه را تشخیص می دهد و فن های داخل دستگاه این رطوبت را به وسیله دستگاه تهویه هوا به بیرون از دستگاه هدایت می کنند.

منبع سوخت مصرفی دستگاه های خشک کن گوشت و مرغ می تواند گاز، برق و یا گازوئیل باشد (بنا به سفارش مشتری ساخته میشود).

شرکت آراد ماشین تمام دستگاه های مورد نیاز برای تولید گوشت و مرغ خشک از جمله چرخ گوشت صنعتی، دستگاه خشک کن و دستگاه بسته بندی را با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد.

دستگاه خشک کن میوه صنعتی

دستگاه های خشک کن آراد ماشین، دارای دو سال گارانتی، ده سال خدمات پس از فروش، نصب و راه اندازی رایگان در هر شهر از کشور و یا خارج از کشور، پشتیبانی 24 ساعته ارائه می شود.

آراد ماشین، تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات

دستگاه خشک کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.