0%
دستگاه بسته بندی مرغ و گوشت

آماده سازی و تجهیز دستگاه های بسته بندی دست دوم شیرینگ پک  یا سایر محصولات، را در بالاترین رده کیفی و مونتاژ قطعات مرغوب و بادوام انجام داده ایم و آن ها را در سراسر کشور، به فروش می رسانیم.
در این مطلب قصد داریم با توضیحات مختصر و ارائه عکس و فیلم از کارکرد دستگاه بسته بندی شیرینگ شما را به نگاهی روشن از این دستگاه نزدیک کنیم. با ما همراه باشید.

با کارشناسان و مشاوران آراد ماشین تماس بگیرید و هرگونه اطلاعات در رابطه با دستگاه شیرینگ پک را دریافت کنید.
مشاوران ما با کمال احترام پاسخگوی شما عزیزان هستند.

تکنولوژی دستگاه بسته بندی شیرینگ

در انواع دستگاه شیرینگ تونلی و کابینی یا پک، نقشه مهندسی پیچیده ای به کار  رفته و با تست های متنوعی دوام و کارآیی آن در بازه های زمانی مختلف، تست شده است.
تمام مراحل کاملا برنامه ریزی شده و قابل تغییر با توجه به ابعاد محصول و شکل آن ها می باشد و نحوه کار با آن به آسانی نیز قابل یادگیری است.

دستگاه دست دوم بسته بندی شیرینگ پک

دستگاه شیرینگ پک

دستگاه شیرینگ پک برای بسته بندی در انواع پک، برای اسباب بازی، کتاب، دفتر، مجله، انواع بازی فکری، کارتهای آموزشی و…، کاربرد زیادی دارد.
دستگاه بسته بندی شیرینگ، به راحتی بسته بندی این محصولات را در پک، به صورت تمام اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک، انجام می دهد و ظرافت و دقت آن بسیار بالاست و هیچ عیب و نقصی، در پرس یا چسب زنی و نیز لیبل زنی، باقی نمی گذارند.

دستگاه بسته بندی شیرینگ دست دوم

عرضه این دستگاه های مرغوب بسته بندی، به صورت دست دوم، با همان کیفیت و دوام در حد نو، به قیمت پایین تر، در نمایندگی های شرکت آراد ماشین انجام می شود.

آراد ماشین، تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات

دستگاه بسته بندی

دستگاه بسته بندی دست دومدستگاه بسته بندی شیرینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.