0%
دستگاه شیرینگ تونلی

عرضه دستگاه شیرینگ تونلی گاز سوز شرکت آراد ماشین، با کیفیت قابل توجه ای  در اختیار مشتریان داخل و خارج از کشور قرار داده می شود.

دستگاه شیرینگ به طور کلی شامل دو دسته می باشد: دستگاه شیرینگ تونلی و دستگاه شیرینگ کابینی که کاربرد زیادی در تمامی صنایع برای بسته بندی کردن و پک کردن بسته های بزرگ و کارتون ها و جعبه های سنگین محصولات دارد.

از پرکاربرد ترین دستگاه شیرینگ تونلی می توان به باکس کردن بطری ها و شل کردن بطری ها، انواع جعبه ها، کارتون های بزرگ، کارتن مرغ، کارتون خرما و لوازم یدکی خودرو و قطعات بسیار بزرگ مانند اجاق گاز، کولر و سینک ظرفشویی و غیره می باشد.

شیرینگ پک

آراد ماشین، تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات.

دستگاه شیرینگ تونلی دارای دو نوع مدل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک می باشد که مصرف سوخت و تولید حرارت به روش های مختلفی صورت می گیرد.

در دستگاه های برقی که با برق کار می کنند از طریق المنت های برقی تولید حرارت انجام می گیرد در صورتی که در دستگاه های گازی به وسیله کوره و در دستگاه های دوگانه سوز از طریق برق و گاز تولید می شود.

شیرینگ تونلی

کاربرد شیرینگ تونلی گاز سوز

از دستگاه شیرینگ تونلی گاز سوز در تولید لوازم خانگی، نوشابه، کارتن های مرغ و گوشت، آب معدنی و … در کارگاه ها و کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از ویژگی های خوب شیرینگ کردن این است که از ورود هرگونه آلودگی و رطوبت جلوگیری می کند و باعث سهولت در حمل و نقل محصول، مرتب سازی محصول به صورت چند تایی در کنارهم و همچنین زیبایی محصول هنگام بسته بندی می شود.

برای اینکه محصول به راحتی قابل رویت باشد در دستگاه شیرینگ تونلی از فیلمی با جنس پلی اتیلن که شفاف و انعطاف پذیر در برابر دما است استفاده می شود. به دلیل مقاومت بالایی که پلی اتیلن دارد باعث نگه داری محصول طی مراحل انبار داری و حمل و نقل می شود.

دستگاه شیرینگ تونلی اتوماتیک

تمامی دستگاه های شرکت آراد ماشین، دارای یک سال گارانتی بی قید و شرط و ده سال خدمات پس از فروش می باشند.

انواع شیرینگ تونلی گاز سوز

از انواع دستگاه شیرینگ پک ، می توان به مدل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک اشاره کرد که در مدل اتوماتیک عملیات بسته بندی بدون اپراتور انجام می گیرد.

در مدل نیمه اتوماتیک توسط اپراتور عملیات بسته بندی کنترل می شود به این صورت که پس از قرارگیری محصول داخل دستگاه و فشار بر روی پدال، بسته توسط جک های پنوماتیک به داخل هدایت می شود و دوخت انجام می گیرد. فیلم توسط حرارت تولید شده در داخل تونل دستگاه جذب محصول می شود.

فیلم زیر، عملکرد دستگاه شیرینگ تونلی اتوماتیک شرکت آراد ماشین را نشان می دهد.

شرکت آراد ماشین با سال ها سابقه در زمینه صنعت ماشین سازی و بهره گیری از تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا، دستگاه شیرینگ تونلی گاز سوز را با یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش و همچنین نصب و راه اندازی به صورت کاملا رایگان در اختیار مشتریان داخل و خارج از کشور می گذارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما از طریق پل های ارتباطی گذاشته شده در سایت ارتباط برقرار کنید تا در اسرع وقت جوابگوی شما عزیزان باشیم.

دستگاه شیرینگ پک

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.