فروش دستگاه تفت آجیل و خشکبار ارزان

خرید دستگاه تفت بادام زمینی

دستگاه تفت آجیل و خشکبار از جمله دستگا هایی می باشد که در ظرفیت های متنوع و با تناژهای تولیدی مختلف طراحی و ساخته می شود. این دستگاه برای پختن، برشته کردن و تفت دادن انواع خشکبار کاربرد دارد.

شرکت آراد ماشین توانسته است تمامی ماشین آلات و دستگاه های خط تولید این محصول را طراحی و تولید نماید، از جمله دستگاه های مورد استفاده، دستگاه بوجاری، تفت، شور کن، طعم زن، خشک کن و بسته بندی می باشد.

آراد ماشین دستگاه تفت آجیل و خشکبار برای کارگاه های کوچک و حتی کارخانه های بزرگ بر اساس نیاز مشتریان طراحی و تولید می نماید.

مشخصات دستگاه تفت آجیل و خشکبار

این دستگاه برای حرارت به تخمه، بادام، بادام زمینی، پسته، بادام هندی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد و معمولا در ظرفیت و تناژ های 5 الی 80 کیلوگرم ( در هربار) طراحی و ساخته می شود.

بدنه دستگاه پوشیده شده از استیل ضد زنگ و درام حلزونی تمام استیل است و همچنین استفاده از با کیفیت ترین تجهیزات، بهترین موتور و گیربکس در طراحی و ساخت موجب شده تا این دستگاه از نظر کیفیتی در سطحی بسیار بالا قرار داشته باشد.

از جمله موارد قابل توجه دستگاه تفت آجیل و خشکبار، مصرف بسیار کم سوخت آن می باشد، چرا که سوخت مورد استفاده در آن گاز و گازوئیل می باشد.

از قابلیت های این دستگاه می توان به امکان نصب بالابر محصول، بالا بر نمک، تابلو فرمان اتوماتیک اشاره کرد که به جهت راحتی کار با با این دستگاه تعبیه می شود.

دستگاه تفت آجیل

فروش دستگاه تفت تخمه و خشکبار

فروش این دستگاه در قیمت های مختلف و بر اساس نیاز کاربر تولید و عرضه می گردد چرا که در بعضی واحد های مصرفی از یک نوع محصول و در برخی واحدهای دیگر از انواع مختلفی از آن استفاده می کنند. برای مثال دستگاه تفت تخمه از دیگر ماشین آلات تفت است که برای انواع آجیل ها طراحی شده است.این نوع از قیمتی پایین تر برخوردار است.

جهت اطلاع از قیمت و دیدن مدل های دستگاه تفت با کارشناسان فروش ما در آرادماشین تماس بگیرید.

مطلب پر بازدید سایت: قیمت روز دستگاه خشک کن سبزی صنعتی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!