0%

فروش دستگاه تفت آجیل و خشکبار ارزان

دستگاه تفت آجیل

دستگاه تفت آجیل و خشکبار از جمله دستگا هایی می باشد که در ظرفیت های متنوع و با تناژهای تولیدی مختلف طراحی و ساخته می شود. این دستگاه برای پختن، برشته کردن و تفت دادن انواع خشکبار کاربرد دارد.

شرکت آراد ماشین توانسته است تمامی ماشین آلات و دستگاه های خط تولید این محصول را طراحی و تولید نماید، از جمله دستگاه های مورد استفاده، دستگاه بوجاری، تفت، شور کن، طعم زن، خشک کن و بسته بندی می باشد.

آراد ماشین دستگاه تفت آجیل و خشکبار برای کارگاه های کوچک و حتی کارخانه های بزرگ بر اساس نیاز مشتریان طراحی و تولید می نماید.

 

مشخصات دستگاه تفت آجیل و خشکبار

دستگاه تفت آجیل و خشکبار برای تفت تخمه، بادام، بادام زمینی، پسته، بادام هندی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد و معمولا این دستگاه ها در ظرفیت و تناژ های 5 الی 80 کیلوگرم ( در هربار) طراحی و ساخته می شود.

بدنه دستگاه پوشیده شده از استیل ضد زنگ و درام حلزونی تمام استیل است و همچنین استفاده از با کیفیت ترین تجهیزات، بهترین موتور و گیربکس در طراحی و ساخت موجب شده تا این دستگاه از نظر کیفیتی در سطحی بسیار بالا قرار داشته باشد.

از جمله موارد قابل توجه دستگاه تفت آجیل و خشکبار، مصرف بسیار کم سوخت آن می باشد، چرا که سوخت مورد استفاده در این دستگاه گاز و گازوئیلی می باشد.

از قابلیت های این دستگاه می توان به امکان نصب بالابر محصول، بالا بر نمک، تابلو فرمان اتوماتیک اشاره کرد که به جهت راحتی کار با با این دستگاه تعبیه می شود.

 

دستگاه تفت آجیل

 

فروش دستگاه تفت آجیل و خشکبار

فروش دستگاه تفت در قیمت های مختلف و بر اساس نیاز کاربر تولید و عرضه می گردد چرا که در بعضی واحد های مصرفی از یک نوع آجیل و در برخی واحدهای دیگر از انواع مختلفی از آجیل استفاده می کنند. برای مثال دستگاه تفت تخمه از دیگر دستگاه های تفت که برای انواع آجیل ها طراحی شده است، از قیمتی پایین تر برخوردار است.

جهت اطلاع از قیمت و دیدن مدل های دستگاه تفت با کارشناسان فروش ما در آرادماشین تماس بگیرید.

مطلب پر بازدید سایت: قیمت روز دستگاه خشک کن سبزی صنعتی

دستگاه تفت

دستگاه تفت آجیلدستگاه تفت خشکبارفروش دستگاه تفت آجیلفروش دستگاه تفت خشکبار

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!