فر رو کابینتی برقی

دستگاه های فر کانوکشن

فر رو کابینتی برقی برای پخت انواع نان، شیرینی و کیک در ظرفیت های مختلف توسط شرکت آراد ماشین، طراحی و تولید شده است. فرهای رو کابینتی صورت 4 دیس و 6 دیس ساخته شده ودر دو مدل ساده و کانوکشن دار طراحی شده اند.

آراد ماشین، تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات.

برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر همین حالا با کارشناسان آراد ماشین تماس بگیرید. ما با کمال احترام پاسخگوی شما عزیزان هستیم.
شماره تماس: 09359460556
ارتباط از طریق واتس اپ

دستگاه فر رو کابینتی

دستگاه فر رو کابینتی در انواع مختلف 6 دیس و 4 دیس طراحی شده است. سوخت مصرفی این دستگاه بنا به درخواست مشتری می تواند برقی یا گازی باشد. برای پخت محصولاتی مانند برخی نان ها، فر باید مجهز به کانوکشن باشد. در واقع فرهای کانوکشن دارای فن هایی هستند که سبب گردش هوای یکدست درون فر می شود.

فر

مشخصات و ویژگی های فر روکابینتی

دستگاه های فر روکابینتی دارای مشخصات و ویژگی های زیر می باشند:

  • بدنه بصورت سه لایه است، جداره بیرونی و درونی استیل بوده و عایق حرارتی پشم سنگ بین آن قرار دارد.
  • جنس سینی های فر گالوانیزه می باشد.
  • سوخت دستگاه هم می تواند برقی باشد و هم گازی. در صورت گازی بودن دستگاه امکان استفاده از گاز شهری و کپسول گاز  وجود دارد.
  • قابلیت تنظیم دما تا 300 درجه
  • مجهز به فن گردش هوا
  • فاصله 9 سانتی متری بین سینی ها
  • تعداد 4 الی 6 سینی

تمامی محصولات آراد ماشین، دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشند.

شرکت آراد ماشین، علاوه بر فرهای کوچک خانگی و نیمه صنعتی، فرهای بزرگ 8دیس، 10دیس ویا ظرفیت های بیشتر(با توجه به نیاز مشتری)  و یا فر شیرینی پزی خانگی را نیز تولید می کند. این فرها می توانند دارای کانوکشن و بخار باشند و برنامه پخت داشته باشند.

جهت اطلاع از قیمت انواع دستگاه فر رو کابینتی برقی و یا کسب اطلاعات بیشتر، با کارشناسان و مشاوران فروش آراد ماشین تماس حاصل فر مایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.