انواع دستگاه آبگیری انگور

قیمت انواع دستگاه آبگیری انگور شرکت آراد ماشین که در ظرفیت ها و با عملکرد های متفاوت برای تولید فرآورده هایی نظیر شیره، کنسانتره، آب انگور، شراب و … ساخته می شود بسیار مناسب و مقرون بصرفه است.
انگور از محبوب ترین و خوشمزه ترین میوه های تابستانی محسوب می شود که به منظور آنکه بتوان از خواص آن در تمام فصول بهره مند شد، می توان از آب آن استفاده نمود که به منظور انجام این عمل می توان از دستگاه های آبگیری انگور بهره گرفت؛ که در انواع مختلف، با قیمت مناسبی می توان آن ها را تهیه نمود. دستگاه های آبگیری انگور به سبب آنکه در مدل های صنعتی و خانگی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند  به بازار عرضه شده اند. همین امر سبب شده تا تمام افراد بتوانند این دستگاه را تهیه نمایند و مورد استفاده قرار دهند.

کارشناسان و مشاوران آراد ماشین، آماده پاسخ به پرسش های شما و راهنمایی شما برای خرید دستگاهی متناسب با نیازتان هستند.

انواع دستگاه آبگیری

انواع دستگاه های آبگیری آراد ماشین، مناسب برای آبگیری انواع میوه ها همچون غوره، لیمو، انگور و … هستند.
در این مقاله، دستگاه ها را بر اساس سیستم عملکرد آنها به چهار دسته تقسیم می کنیم:

  1. سیستم عملکرد ماردونی
  2. سیستم عملکرد پرسی
  3. سیستم عملکرد پارویی
  4. سیستم عملکرد ماردون پرسی

در تمامی دستگاه های آبگیری می توان از انواع این سیستم عملکرد ها بهره برد، اما موضوع اصلی میزان کیفیت محصول، پس از آبگیری و رضایت از نتیجه عملکردمان است.

برای آبگیری انگور و تولید محصولات مختلف، شرکت آراد ماشین دستگاه های آبگیری خود را در سه مدل زیر می سازد:

  • دستگاه آبگیری پرسی
  • دستگاه خوشه گیر اتومات
  • دستگاه خوشه گیر نیمه اتومات

یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش

امکان ارسال به تمام نقاط  ایران و کشورهای مختلف

امکان حضور در کارخانه و تست دستگاه مورد نظر

دستگاه آب انگور گیری پرسی

دستگاه آبگیری انگور پرسی برای آبگیری انگور در ظرفیت های مختلف ساخته شده است. در خط تولید شیره و کنسانتره می توان از این دستگاه استفاده نمود. دستگاه آبگیری پرسی آب و تفاله محصول را از هم جدا کرده و از یک خروجی مجزا تخلیه می کند.

دستگاه خوشه گیر نیمه اتومات

دستگاه خوشه گیر انگور نیمه اتومات آراد ماشین با توان خوشه گیری و له کردن تقریبا 1تن انگور در ساعت جزو دستگاه های پرفروش این شرکت است. عملکرد این دستگاه در فیلم زیر قابل مشاهده است. تخلیه تفاله های انگور توسط اپراتور و پس از آبگیری میزان مشخصی از محصول صورت می پذیرد.

دستگاه خوشه گیر انگور (اتوماتیک)

دستگاه خوشه گیر انگور آراد ماشین با توانایی خوشه گیری و له کردن یک تن انگور در هر ساعت با بدنه تمام استیل ساخته شده است.

جهت مطالعه مشخصات و ویژگی های دستگاه های آبگیری مختلف روی دستگاه مورد نظر خود کلیک کنید

دستگاه آب گوجه گیری 

دستگاه آبگیری انار 

دستگاه آبگیری صنعتی

قیمت انواع دستگاه آبگیری انگور

دستگاه آبگیری انگور از جمله پر فروش ترین دستگاه هایی محسوب می شود که با استفاده از آن می توان آب انگور بسیار مرغوب و خوشمزه ای را تولید کرد. بهره گیری از آب انگور موجب می شود بتوان از تمام املاح موجود در این محصول بهره مند شد.
قیمت انواع دستگاه آبگیری انگور آراد ماشین با توجه به کیفیت و کارایی دستگاه، کاملا مناسب عرضه شده است.
تمامی ئستگاه های آراد ماشین، از بهترین مواد اولیه و توسط بهترین تیم ها طراحی و تولید شده اند و با قیمت مناسب به فروش می رسند.
آراد ماشین برای رساندن اطلاعات به روز به شما، کارشناسانی را برگزیده تا شما با آنها تماس بگیرید و علاوه بر قیمت، از مشاوره تلفنی آراد ماشین نیز بهره مند شوید. دکمه تماس با مارا لمس کنید و بهترین دستگاه بگیری انگور را سفارش دهید.

دستگاه آبگیری پرسی

بهترین دستگاه آبگیری آراد ماشین

با توجه به نوع محصول، میتوان تشخیص داد که چه دستگاهی برای شما بهتر است. سه دستگاهی که در بالا به شما معرفی گردید جزو بهترین دستگاه های ساخته شده برای آبگیری انگور است. برای تولید شیره و کنسانتره دستگاه آبگیر انگور پرسی بهترین گزینه است.

برای تولید فرآورده های دیگر از انگور می توان از دستگاه های خوشه گیر آراد ماشین استفاده نمود.

همچنین به یاد داشته باشید که قیمت انواع دستگاه آبگیری انگور با توجه به ظرفیت دستگاه عرضه می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.