دستگاه آبگیری لیمو و غوره

قیمت دستگاه آبگیری لیمو و غوره آراد ماشین، با توجه به کیفیت محصول و به نسبت دیگر دستگاه های آبگیری لیمو و غوره در بازار، بسیار مناسب می باشد. این دستگاه می تواند با کیفیتی بسیار بالا و مناسب  لیمو و غوره را آبگیری کند.
در آبگیری لیمو و غوره، مسئله ای که مطرح می باشد، میزان دور ریزی محصول است. اگر یک دستگاه در ازای آبلیمویی که تولید می کند، لیموی زیادی را هدر دهد، صرفه اقتصادی مناسبی نخواهد داشت.

از طریق دکمه تماس با ما، در پایین صفحه، با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا خریدی مطمعن و متناسب با نیاز خود داشته باشید.
مشاوران آراد ماشین، با کمال احترام پاسخگوی شما دوستان عزیز هستند.

آبلیمو، خواص دارویی و غذایی بالایی دارد، به همین دلیل نیز استفاده از آن در خانوار های ایرانی بسیار رایج است.
از جمله خواص این محصول می توان به خاصیت تقویت ریشه مو، افزایش دید چشم ها، هضم غذا، جلوگیری از سرما خوردگی و … اشاره کرد.
در آبگیری آبغوره، جدا سازی تفاله ها از اهمیت خاصی برخوردار است. آبغوره ارزش غذایی زیادی در صنعت غذا دارد. از جمله این خواص می توانیم به ویتامین C موجود در آن اشاره کنیم.

قیمت دستگاه آبگیری لیمو و غوره

آراد ماشین، به دلیل نوسان قیمت در بازار، کارشناسان و مشاوران برجسته ای را در نظر گرفته است، تا دقیق ترین قیمت هارا در دسترس شما قرار دهند.
کافیست دکمه تماس با ما را لمس کنید تا از طریق پل های ارتباطی با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید. مشاوران و کارشناسان آراد ماشین، با کمال احترام پاسخگوی تمامی سوالات شما هستند.
با ما تماس بگیرید و از مشاوره تلفنی و حتی حضوری کاملا رایگان ما بهره مند شوید.

انواع دستگاه آبگیری لیمو و غوره

دستگاه های آبگیری انواع مختلفی دارند. دستگاه های آبلیمو گیری شرکت آراد ماشین در دو مدل زیر طراحی و ساخته می شوند:

  • دستگاه آبگیری لیمو ماردونی
  • دستگاه آبگیری لیمو پرسی

دسنگاه آبلیمو گیری و آبغوره گیر ماردونی

دستگاه آبگیری ماردونی به دلیل قیمت پایینی که دارد دارای طرفداران زیادیست. کارکرد این دستگاه بسیار ساده می باشد و شما به راحتی می توانید به آبگیری لیمو و غوره در ظرفیت های بالا بپردازید و از این راه کسب درآمد کنید.

جهت مشاهده کارایی دستگاه آبگیری لیمو و غوره، کلیپی چند ثانیه ای، برای شما آماده کرده ایم:

آراد ماشین، ده سال است که با افتخار، در حوزه صنایع غذایی در خدمت شماست.
بهترین کیفیت و عملکرد را از ما بخواهید.

دستگاه آبگیری لیمو و غوره پرسی و چندکاره

دستگاه دیگری که معرفی می کنیم، دستگاه آبگیری با عملکرد پرسی است. این دستگاه به راحتی و با بالا ترین کیفیت ممکن محصول شما را آبگیری می کند. به دلیل داشتن ماردون و پرس، می تواند با کمترین دور ریزی، محصول شما را آبگیری کند و آبی صاف و شفاف از محصول شما تهیه کند.

دستگاه آبگیری پرسی و چند کاره هر دو عملکرد مشابهی دارند با این تفاوت که دستگاه آبگیری چند کاره دارای توری هایی هستند که قابلیت تعویض دارد به همین دلیل می توان محصولات مختلفی را با این دستگاه آبگیری کرد.

دستگاه آبگیری پرسی

جهت مشاهده کارایی دستگاه آبگیری لیمو و غوره، کلیپی چند ثانیه ای، برای شما آماده کرده ایم:

دسنگاه آبلیمو گیر و آبغوره گیر خانگی

با داشتن یک دستگاه آبگیری دوکاره(ماردونی) براحتی می توانید درآمد کسب کنید. این دستگاه قیمت مناسبی دارد و با توان آبگیری 200کیلو گرم در ساعت آبگیری لیمو و غوره را انجام می دهد.

جهت مشاهده کارایی دستگاه آبگیری لیمو و غوره، کلیپی چند ثانیه ای، برای شما آماده کرده ایم:

آراد ماشین، به پاس اعتماد شما دوستان عزیز، یک سال گارانتی بی قید و شرط و ده سال خدمات پس از فروش رایگان، برای تمامی دستگاه ها قرار داده است.
آراد ماشین، دستگاه های خود را با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و بهترین ساخت، در خدمت شما قرار می دهد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!