0%

قیمت انواع فر قنادی گردان

قیمت انواع فر قنادی گردان

در فروشگاه آراد ماشین قیمت انواع فر قنادی گردان به نسبت به انکانات و مزایای این فر ها بسیار ارزان و مناسب است.

فر های قنادی انواع و اقسام مختلفی را دارند. در هر دسته بندی این فر ها دارای امکانات ویژه خود بوده تا مشتریان بر اساس نوع استفاده خود کالای مورد نظر را تهیه نمایند.

از نظر فرآیند پخت و پز فر های قنادی گردان فرق چندانی با دیگر فر ها ندارد، یعنی این فر ها همگی فرآیند پختن محصول را با تولید حرارت یکنواخت و گرما دادن به تمام نقاط محصول انجام می دهند. اما فرقی که میان فر گردان و سایر فر ها وجود دارد، همانطور که از نام آن نیز پیداست قابلیت گردشی آن است.

در این فر ها بر اساس مدل و اندازه، تعداد یک الی چند سینی چرخان وجود دارد. این سینی ها فضای لازم برای قرار دادن انواع شیرینی ها و کیک ها و نان ها را دارند.

فر قنادی گردان با تولید حرارت مناسب، و همچنین گرداندن سینی سیرینی ها، حرارتی یکنواخت را در میان شیرینی ها پخش کرده و سبب می شود تا محصول در بهترین حالت ممکن بپزد.

قیمت انواع فر قنادی گردان

خرید فر قنادی گردان

مسلما با دیدن ویژگی های مناسب این نوع از فر ها افراد زیادی تصمیم به خرید ان می گیرند، اما نکته مهمی که در این بین وجود دارد این است که فر قنادی گردان را باید بر اساس استفاده خود انتخاب کنید، تا بهترین راندمان و کارایی را داشته باشد.

برای مثال برای مشاغلی که کیک ها و شیرینی ها را به صورت عمده و برای فروش به قنادی ها و فروشگاه های مربوطه تولید می کنند، فر های گردان سایز بزرگ که چند سینی بزرگ دارند مناسب تر از فر های گردان کوچک می باشد.

برای اطلاع از قیمت انواع فر قنادی گردان در مدل های مختلف فقط کافی است تا با ما تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر در: خرید مستقیم دستگاه فر شیرینی پزی

فر

انواع دستگاه فردستگاه فر صنعتیفر قنادی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!