0%

قیمت استثنایی و ارزان دستگاه بسته بندی تک نفره، مدل ساشه، با سیستم هوشمند و خودکار، باعث جلب توجه خریداران زیادی شده است.
خریداران محترم و صاحبین صنایع و کارخانجات، انواع دستگاه بسته بندی اتوماتیک و هوشمند، بسته بندی به صورت تک نفره، با عنوان دستگاه بسته بندی ساشه، به قیمت اصل کارخانه، را عرضه داشته ایم.

دستگاه بسته بندی ساشه

ساخت دستگاه بسته بندی ساشه

این دستگاه مناسب برای بسته بندی هر نوع محصولی، به صورت تک نفره، از جمله سس، نمک، فلفل، سماق، آویشن، نعنا، زردچوبه، بکینگ پودر، کاکائو، وانیل اسفند، قهوه، چای، شکر و سایر انواع ادویه و پودری جات، بوده و در سایز ها و ابعاد متنوعی، طراحی و ساخته شده، که به سراسر کشور، ارسال می گردد.

دستگاه بسته بندی ساشه

دستگاه بسته بندی ساشه قابلیت وزن دهی و اندازه گیری با دقت بسیار بالا را دارد و به همین دلیل سبک بسته بندی تک نفره به وسیله این دستگاه به راحتی قابل اجراست.

ابعاد دستگاه بسته بندی تک نفره

حجم یا ظرفیتی که این دستگاه بسته بندی ساشه تک نفره دارد بر خلاف نوع بسته بندی آن، بالا بوده و به راحتی می توان ظرفیت بالایی از محصول را در دستگاه ذخیره کرد و با کلید استارت عمل بسیار سریع بسته بندی های تک نفره دقیق را از آن انتظار داشت.

دستگاه بسته بندی ساشه

با شرکت آراد ماشین همراه باشید تا بهترین و مرغوب ترین نوع این دستگاه نصیب تان شود و از خدمات رایگان پس از فروش بهره مند شوید.

دستگاه بسته بندی تک نفره

بسته بندی ساشه تک نفرهدستگاه بسته بندی ساشه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *