0%
دستگاه بسته بندی سیل حرارتی اتوماتیک

دستگاه بسته بندی سالاد فوق سریع با دقت باورنکردنی برای بسته بندی بهداشتی و استاندارد انواع سالاد سبزی و ترشی به بازار آمد. قیمت تمام شده بسته بندی با این دستگاه بسیار ارزان تر از روش های دستی است و به دلیل حجم کوچک و وزن کم بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

معرفی دستگاه سیل

دستگاه بسته بندی سالاد، سیل نام دارد. این دستگاه به راحتی و بدون دخالت دست درب ظروف شمارا بسته بندی می کند، بهداشتی بودن این سیستم موجب رضایت مندی مشتریان شده است.
وجود این دستگاه در رستوران ها، کافی شاپ ها، غذاخوری ها و همچنین کارخانه ها و کسب و کار های کوچک و بزرگ ضروریست. دستگاه سیل آراد ماشین با بهترین کیفیت و قیمت به مشتریان عزیز عرضه می شود.

در ادامه این مقاله با انواع سیل ها و اطلاعات فنی آنها آشنا خواهیم شد. با ما همراه شوید.

اطلاعات دیداری بهتر از متن در ذهن میمانند. همچنین برای مخاطب لذت بخش تر هستند. به همین دلیل ویدئو چند ثانیه ای از عملکرد دستگاه برای شما تهیه کرده ایم.

انواع دستگاه بسته بندی سالاد (سیل)

دستگاه بسته بندی سیل انواع مختلفی دارد.

  1. دستگاه سیل دستی
  2. دستگاه سیل نیمه اتوماتیک
  3. دستگاه سیل اتوماتیک
  4. دستگاه سیل تمام اتوماتیک

قبل از توضیح جزئی انواع سیل باید این مطلب را به یاد داشته باشیم که برخی مواد مانند سالاد نیاز به بسته بندی ای دارند که تزریق گاز برای آنها لازم است. تزریق گاز ازت و تاریخ زن برای برخی از محصولات ضروریست؛ که البته نصب آن روی همه دستگاه های سیل امکان پذیر نیست.

مشاوران شرکت آراد ماشین آماده پاسخگویی و مشاره رایگان با شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاع از قیمت محصولات با ما تماس بگیرید.

دستگاه بسته بندی سیل دستی و نیمه اتوماتیک

 

دستگاه سیل دستی آراد ماشین کارایی ساده و قابل درکی دارد. این دستگاه توسط اپراتور کنترل می شود. اپراتور مدت زمان سیل کردن درب محصول را برای دستگاه مشخص می کند و بعد به صورت دستی رول را روی بسته کشیده و با استفاده از اهرم نصب شده بر دستگاه عمل سیل کردن محصول را انجام می دهد.
اما دستگاه سیل نیمه اتوماتیک لزومی به کشیدن رول توسط اپراتور ندارد و به صورت خودکار اینکار را انجام می دهد؛ اما به همان ترتیبِ دستگاه سیل دستی، با فشار بر اهرم طراحی شده روی دستگاه، عمل سیل کردن انجام می شود.
نصب تاریخ زن و سیستم گاز ازت روی این دو دستگاه امکان پذیر نمی باشد.

دستگاه بسته بندی سالاد اتوماتیک و فول اتوماتیک

دستگاه سیل اتوماتیک که یکی از محصولات  آراد ماشین است، عمل کشیدن رول و همچنین سیل کردن را انجام می دهد. در این دستگاه تنها کاری که اپراتور انجام می دهد فشردن کشوییست که ظرف هارا در آن قرار داده ایم. بر روی این نوع از دستگاه سیل می توانیم دستگاه گاز ازت و تاریخ زن را نصب کنیم.

دستگاه سیل فول اتوماتیک آراد ماشین نیاز به اپراتور برای انجام عمل سیل ندارد. در این دستگاه به راحتی ظرف را گذاشته و تایم مورد نظر را مشخص می کنید و منتظر میمانید تا خود دستگاه کشو را به داخل کشیده و عمل کشیدن رول و سیل کردن را انجام دهد.
قابلیت نصب تاریخ زن و گاز ازت این دستگاه را به محبوب ترین نوع دستگاه سیل تبدیل کرده است.

اطلاعات فنی دستگاه سیل اتوماتیک

 

دستگاه سیل اتوماتیک طراحی شده توسط مهندسین برجسته آراد ماشین
سرعت 300 در ساعت
ابعاد دستگاه  65*50*65  سانتی متر
جنس بدنه دستگاه استیل
جنس سلفون متالایز، صدفی، کاغذ لمینت شده، ترسبافون، ورق الومینیومی
برق دستگاه تک فاز و یا سه فاز به سفارش مشتری

اطلاعات فنی دستگاه سیل فول اتوماتیک

 

دستگاه سیل فول اتوماتیک طراحی شده توسط مهندسین برجسته آراد ماشین
سرعت 400 الی 500 در ساعت
ابعاد دستگاه 65*32*45 سانتی متر
جنس بدنه دستگاه استیل
جنس سلفون متالایز، صدفی، کاغذ لمینت شده، ترسبافون، ورق الومینیومی
برق دستگاه تک فاز و یا سه فاز به سفارش مشتری

برای کسب اطلاعات دقیق تر دررابطه با دستگاه سیل و سیل وکیوم دکمه را لمس کنید:

آراد ماشین، تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات

دستگاه بسته بندی

دستگاه بسته بندی سالادقیمت دستگاه بسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.