0%

دستگاه های بسته بندی فوق سریع با دقت باورنکردنی برای بسته بندی بهداشتی و استاندارد انواع سالاد سبزی و ترشی به بازار آمد. قیمت تمام شده بسته بندی با این دستگاه بسیار ارزان تر از روش های دستی است.

دستگاه بسته بندی سالاد

خرید دستگاه بسته بندی سالاد


همانطور که می دانید، خرید یک محصول به صورت مستقیم از کارخانه تولید کننده یا سازنده، ارزان ترین روش خرید آن است و نیز بهترین راه بهره گیری از ضمانت و خدمات پس از فروش آن محصول، می باشد.
ما نمایندگی مستقیم عرضه کننده انواع دستگاه بسته بندی، در ابعاد بزرگ و کوچک و در تمامی مدل ها و طرح ها، می باشیم و می توانید با یک تماس یا پیامک به ما برای خریدی آسان و هدفمند رجوع کنید.

دستگاه بسته بندی سالاد


دستگاه بسته بندی وکیوم سالاد

در واقع دستگاهی که بسته بندی ها را انجام می دهد معروف به دستگاه بسته بندی وکیوم است و برای بسته بندی سالاد، سبزی، میوه، مرغ، گوشت، ماهی، ظروف غذا، نوشیدنی و…، استفاده می گردد.
چون این دستگاه روشی نوین و کاملا استاندارد از نظر کیفی و بهداشتی را به منظور هوا گیری به کار می بندد.

دستگاه بسته بندی سالاد

خدمات ارائه شده برای بسته بندی سالاد

 عرضه مدل ها و اندازه های مختلف دستگاه بسته بندی وکیوم، یا دستگاه بسته بندی سالاد و سبزیجات شرکت آراد ماشین، گارانتی چند ساله، به همراه نصب در محل و ارسال سریع، به همراه خدمات آموزش کامل نحوه کار با دستگاه، از پیش از خرید آغاز می گردد و قیمت مناسب و ارزان تری نیز برای دستگاه بسته بندی مرغوب و پیشرفته خود نسبت به دستگاه های مشابه را در نظر گرفته است.
با ما همراه باشید.

دستگاه بسته بندی

دستگاه بسته بندی سالادقیمت دستگاه بسته بندی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *