قیمت دستگاه بسته بندی شیرینگ پک


قیمت دستگاه بسته بندی شیرینگ پک بسته مدل های آن متفاوت است؛ آراد ماشین سازنده انواع دستگاه های بسته بتدی شیرینگ پک رومیزی، تونلی و کابینی با قیمت مناسب می باشد.

عرضه ی انواع دستگاه های شرینگ پک، برای بسته بندی انواع محصولات در اندازه های متفاوت با قیمت بسیار مناسب در آراد ماشین.

جدیدترین دستگاه برای بسته بندی محصولات در محدوده ی وسیع از ابعاد و مدل.

دستگاه بسته بندی شیرینگ

همانگونه که از معنای لغوی کلمه شیرینگ “یعنی کوچک شدن، کاهش حجم مواد” برمی آید متوجه می شویم که شیرینگ پک عمل جمع شوندگی پلاستیک بر اثر حرارت دور تا دور محصول می باشد. امروزه محصولات بسیاری مخصوصأ  کتاب، مجله، اسباب بازی، چای و لوازم التحریر را در پک، بسته بندی می نمایند و عرضه می کنند.

دستگاه های شرینگ خود در انواع مختلف رومیزی، تونلی و کابینی ساخته می شوند که هریک از آن ها با توجه به اندازه و ابعادهای گوناگون و در موارد مختلف کاربرد دارند.

دستگاه شیرینگ پک بدین صورت عمل می نماید که نایلونی که دور محصول قرار می گیرد و بعد از ورود در تونل دستگاه و قرار گرفتن در معرض جریان هوای گرم و عمل انقباض نایلون به شکل محصول در می آید و نتیجه آن یک بسته بندی بسیار شیک می باشد.

دستگاه بسته بندی شیرینگ پک

دستگاه شیرینگ پک علاوه بر بسته بندی های کوچک، برای پک کردن انواع بطری ها، پاکت ها و ….. در اوزان مختلف و با استفاده از شیرینگ تونلی می توان استفاده کرد.

مزایای دستگاه شیرینگ پک عبارتند از: حمل و نقل راحت، تسریع در فرآیند بسته بندی، جلوگیری از آسیب دیدگی کالا، زیبا و شکیل بودن ظاهر محصول، کاهش هزینه های جانبی بسته بندی، استفاده از حداقل نیروی انسانی و صرفه جویی در وقت برای بسته بندی.

 

قیمت دستگاه بسته بندی شیرینگ پک

قیمت خدمات یا کالاهای ارائه شده همواره حامل یک پیام قوی به بازار است. اینکه تأمین نیاز مشتری به تنهایی موجب ایجاد یک رابطه ی قوی بین مراکز فروش و مشتری نمی باشد. بلکه باید مردم از به دست آوردن آن کالا احساس لذت بنمایند.

قیمت مناسب برای محصولات یکی از موضوعات و فاکتورهای تعیین کننده در این زمینه می باشد. به همین دلیل برآورد کردن حساسیت مشتریان نسبت به نوسانات قیمت می تواند در این مورد کمک شایان توجهی به فروشندگان و عرضه کنندگان کالا و خدمات باشد.

دستگاه های شرینگ رومیزی که قابل استفاده در رستوران ها و فروشگاه ها و مراکز با حجم کاری کم می باشند با قیمت مناسب بهترین گزینه برای اصناف و مراکز کوچکی است که فضای کمتری دارند.

 

دستگاه بسته بندی شیرینگ پک

شرکت آراد ماشین دارنده گواهی برتر ساخت و فروش متنوع ترین و بادوام ترین دستگاه های بسته بندی، شیرینگ و وکیوم با در نظر گرفتن ایجاد حس لذت از خرید برای تک تک مشتریان و متقاضیان عزیز محصولات خویش را با قیمت های بسیار مناسب ارائه می دهد.

انواع دستگاه های شیرینگ پک تونلی و کابینی را می توانید در سایت ما به همراه مشخصات، عکس و فیلم مشاهده کنید.

همچنین می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه بسته بندی شیرینگ پک با شماره های شرکت تماس بگیرید.


برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش آراد ماشین تماس بگیرید:
عرضه کننده : آراد ماشین
شماره موبایل: 09120210556
شماره های ثابت: 02144216481 – 02144978435

دستگاه بسته بندی

دستگاه بسته بندی شیرینگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *