0%

اگر می خواهید از قیمت دستگاه بسته بندی مربا و عسل تک نفره، در مدل های مختلف اطلاع داشته باشید با شرکت آراد ماشین همراه باشید.


شرکت آراد ماشین
یکی از شرکت های متخصص، پیشرو و با تجربه در زمینه طراحی، ساخت و تولید انواع دستگاه های بسته بندی می باشد.

دستگاه بسته بندی تک نفره

 دستگاه بسته بندی مربا تک نفره
شرکت آراد ماشین با سوابق برتر در زمینه راه اندازی خطوط فرآوری و بسته بندی انواع مختلف مربا با مشاورینی مجرب آماده خدمت رسانی همه روزه به صورت شبانه روزی با اشکال بسته بندی جذاب به شما مشتریان گرامی در سراسر نقاط کشور می باشد.
تمامی دستگاه های تولید شده توسط این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.
دستگاه بسته بندی مربا بسته بندی ای به صورت تک نفره یا در شیشه، با تنظیمی آسان کاملا بهداشتی بوده و بدنه دستگاه از استیل 304 می باشد.
قطعاتی که در تماس با مواد غذایی هستند از جنس استیل 316 می باشد که به هیچ وجه زنگ نمی زند و عمر بالایی دارد.جک پنوماتیک دستگاه اشنایدر ترکیه ای استفاده می شود که با کیفیت بالا است.

دستگاه بسته بندی تک نفره

این دستگاه برای بسته بندی انواع مایعات با چگالی های مختلف نیز مورد استفاده قرار می گیرد.نوع دوخت بسته ها بستگی به سفارش شما مشتریان عزیز دارد.ظرفیت تولید این دستگاه سی تا شصت بسته در دقیقه می باشد.

فروش دستگاه بسته بندی

آغاز فروش مدل های مختلف دستگاه های بسته بندی توسط شرکت آراد ماشین از زمان شروع طراحی و ساخت اولین دستگاه بوده و با استقبال بالایی هم روبرو شد.
هم اکنون چندین سال از آن زمان گذشته و هرروز دستگاه های پیشرفته تر و مرغوب تری را ارائه نموده ایم.
نصب و راه اندازی انواع مدل های دستگاه بسته بندی تک نفره را در سراسر کشور به صورت رایگان انجام می دهیم. 

دستگاه بسته بندی تک نفره

بسته بندی مربا تک نفرهقیمت دستگاه بسته بندی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.