قیمت دستگاه بسته بندی گوشت مرغ


با روش وکیوم، که معروف ترین و کاربردی ترین روش بسته بندی محصولات مختلف اعم از مواد غذایی، گوشت، سالاد، سبزی، ماهی و غیره است، می توانید گوشت مرغ را با وزن های مختلف بسته بندی کنید.
در این مقاله قصد داریم انواع دستگاه های بسته بندی و قطعه بندی و فرآوری انواع مرغ و گوشت را معرفی کرده

دستگاه بسته بندی مرغ

دستگاه بسته بندی وکیوم


دستگاه بسته بندی وکیوم، با قابلیت بسته بندی دقیق انواع گوشت مرغ، ماهی، قرمز و…، با هوا گیری و ایجاد خلا، برای ممانعت از ورود اکسیژن و جلوگیری از رشد میکروب ها روی سطح گوشت، به بازار آمد.
استفاده از این دستگاه برای اطمینان از سلامت بسته بندی و نیز سالم ماندن محصول تا زمان باز کردن بسته توسط مصرف کننده، کافی است و بهداشتی ترین روش شناخته شده در زمینه بسته بندی به خصوص بسته بندی مواد غذایی فاسد شدنی و دارای مواد نگه دارنده است.

دستگاه بسته بندی مرغ


مدل های دستگاه بسته بندی مرغ


این دستگاه هم، قیمت ارزان و مناسبی دارد و به صورت نو و دست دوم، در مدل های ایرانی و خارجی، رومیزی، پایه دار، تونلی، صندوقی، چرخشی، کابینی و…، با خدمات پس از فروش، ارسال، نصب، راه اندازی، آموزش کار با دستگاه، گارانتی چند ساله و خدمات ده ساله، در نمایندگی های معتبر، به فروش می رسد.


دستگاه های قطعه بندی و بسته بندی مرغ و گوشت

برای بسته بندی مرغ و گوشت قبل از انجام مراحل بسته بندی باید قطعه بندی و آماده سازی انجام شود که با استفاده از دستگاه های قطعه بندی، برش، شش کش ها و پوست کن ها انجام می شود.

دستگاه بسته بندی

دستگاه بسته بندی گوشتدستگاه بسته بندی مرغقیمت دستگاه بسته بندی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *