دستگاه سیل القایی دست دوم

قیمت دستگاه سیل القایی که بهترین کیفیت و عملکرد را دارد، در شرکت آراد ماشین با قیمت مناسبی بفروش می رسد. این دستگاه برای پلمپ کردن انواع ظروف و بطری های دایره ای شکل که دارای در هستند بسیار مناسب است.

دستگاه سیل القایی با تکنولوژی روز دنیا جهت بستن درب بطری و قوطی تولید شده اند که با قیمت بسیار مناسب نسبت به سایر برند ها به فروش می رسد.

آراد ماشین، تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات.

شرکت آراد ماشین دستگاه سیل را در انواع دستی، نیمه اتومات و اتومات طراحی و تولید کرده است. دستگاه سیل القایی اتومات، درای نوار نقاله است و جهت استفاده در کارگاه ها و کارخانه هایی که تیراژ بالاتری از محصولات را تولید می کنند کاربرد دارد و انواع ظروف در زمان کمتر و با سرعت بیشتری سیل می شوند.

سیل القایی نیمه اتومات

تمامی دستگاه های شرکت آراد ماشین، دارای ده سال خدمات پس از فروش و یک سال گارانتی بی قید و شرط می باشند.

کار با دستگاه بسته بندی سیل

اساس کار این دستگاه ها این گونه است که پس از بسته شدن درب بطری بر روی آن و گذاشتن بطری زیر دستگاه به روش القای الکترومغناطیس درب را بر روی آن محکم می کند که همین دستگاه برای انواع قوطی های کنسرو و آب میوه نیز کاربرد داشته و در زمان کم این کار را انجام می دهد که سریع بودن آن از مزایای ویژه آن به حساب می آیند چراکه مساله زمان امروزه در صنایع بسیار مهم و حیاتی است.

فیلم زیر، عملکرد دستگاه سیل القایی نیمه اتومات شرکت آراد ماشین را نشان می دهد.

جهت اطلاع از قیمت دستگاه سیل القایی و یا دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با دستگاه ها، با کارشناسان و مشاوران آراد ماشین تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.