0%
دستگاه شیرینگ

قیمت دستگاه شیرینگ پک که از کیفیت بالایی برخوردار است، در انواع کابینی و تونلی طراحی و ساخته شده و با قیمت مقرون به صرفه ای در شرکت آراد ماشین بفروش می رسد.

شیرینگ پک

آراد ماشین، تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات.

دستگاه شیرینگ پک کابینی

از دستگاه شیرینگ پک کابینی در بسته بندی های شکلات، اسباب بازی، چای، شیرینی، تخم مرغ، نان، غذاهای بیرون بر که جعبه های کوچک با وزن کم دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.

به دلیل خاصیت جمع شوندگی شیرینگ، سلفون کاملا بدور محصول پیچیده و شکل آن را می گیرد. این دستگاه دارای دو مدل رومیزی و ایستاده است . فیلم این دستگاه از جنس POF, PVC می باشد که ضخامت آن متفاوت است. دستگاه نیاز به اپراتور دارد و  پیچیدن سلفون به دور محصول و گذاشتن آن درون کابین و برداشتن آن به صورت دستی انجام می شود.

دستگاه شیرینگ پک

دستگاه شیرینگ پک کابینی رومیزی

دستگاه شیرینگ پک کابینی رومیزی با ابعاد مناسبی که دارد در کارگاه ها با فضای کوچک، رستوران ها، خانه و … مورد استفاده قرار می گیرد.

چگونگی عملکرد دستگاه به قرار زیر است:

در ابتدا بسته در فیلم شیرینگ قرار می گیرد و به داخل کابین روانه می شود و براساس حرارت تولید شده از المنت های برقی، فیلم شیرینگ به راحتی به شکل محصول مورد نظر در می آید و دور آن می چسبد.

عملکرد حرارتی، برق تک فاز / سه فاز، سیستم پنوماتیک، قابلیت دوخت فیلم های POF و PVC، مجهز به تایمر جهت تنظیم درجه حرارت و مدت زمان شیرینگ از جمله ویژگی های مدل دستگاه شیرینگ پک کابینی رومیزی می باشد.

دستگاه رومیزی بسته بندی شیرینگ پک

دستگاه شیرینگ پک کابینی ایستاده

دستگاه شیرینگ پک کابینی ایستاده به شکل پایه دار ساخته می شود.

عملکرد دستگاه شیرینگ پک کابینی ایستاده به شرح زیر است:

بسته در بین فیلم شیرینگ قرار می گیرد و با رفتن به داخل کابین، المنت های برقی حرارت تولید می کنند و فیلم شیرینگ به شکل محصول مورد نظر در می آید و دور آن می چسبد.

ویژگی های این دستگاه شامل: عملکرد حرارتی، برق تک فاز/ سه فاز، سیستم پنوماتیک، دستگاه قابلیت دوخت فیلم های PVC, PDF، مجهز به تایمر جهت تنظیم درجه حرارت و مدت زمان شیرینگ می باشد.

در فیلم زیر دستگاه شیرینگ کابینی ایستاده شرکت آراد ماشین معرفی شده است.

دستگاه شیرینگ پک تونلی

دستگاه شیرینگ پک تونلی دارای دو نوع مدل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک است و برای بسته بندی انواع جعبه های سنگین با ابعاد بزرگ مانند بسته های آب معدنی، بسته های نوشابه، کارتن های بزرگ، قطعات خودرویی، سیمان و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

فیلم شیرینگ پک تونلی از مقاومت بالایی برخوردار است و از جنس پلی اتیلن است.

دستگاه شیرینگ تونلی اتوماتیک

تمامی دستگاه های شرکت آراد ماشین، دارای ده سال خدمات پس از فروش و یک سال گارانتی بی قید و شرط می باشند.

دستگاه شیرینگ پک تونلی اتوماتیک

دستگاه شیرینگ پک تونلی اتوماتیک به این صورت کار می کند که محصول روی ریل قرار می گیرد و حرارت تولید شده از المنت های برقی باعث می شود فیلم شیرینگ به شکل محصول مورد نظر درآید و دور آن بچسبد.

سیستم الکترومکانیک، پنوماتیک، برق تک فاز/ سه فاز، قابلیت دوخت فیلم پلی اتیلن، عملکرد حرارتی و مجهز به تایمر جهت تنظیم درجه حرارت و مدت زمان شیرینگ از ویژگی های این مدل دستگاه می باشد.

فیلم زیر نحوه عملکرد دستگاه شیرینگ تونلی اتوماتیک شرکت آراد ماشین را نشان می دهد.

دستگاه شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک

در دستگاه شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک عمل برش  توسط اپراتور انجام می شود. هوای داغ  تولید شده توسط المنت های دستگاه باعث می شود فیلم شیرینگ به دور محصول بچسبد.

این مطلب را مطالعه کنید: دستگاه های شیرینگ پک شرکت آراد ماشین

شرکت آراد ماشین انواع دستگاه شیرینگ پک را با یک سال گارانتی و ده سال خمات پس از فروش را ارائه می کند.

جهت اطلاع از قیمت دستگاه شیرینگ پک و یا دریافت اطلاعات بیشتر درمورد دستگاه ها، با مشاوران و کارشناسان آراد ماشین، تماس حاصل فرمایید.

دستگاه شیرینگ پک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.