دستگاه بسته بندی خشکبار

دستگاه های بسته بندی خشکبار در انواع مختلف و جهت استفاده در مکان های متفاوت، همچون منزل، بدون نیاز به لوازم جانبی دیگر، با قیمت ارزان قابل ارائه و دست یابی است.
دستگاه بسته بندی آراد ماشین، انواع مختلفی دارد و با مکانیزم های متفاوتی طراحی شده است. برای اطلاع از انواع مختلف این دستگاه، با کارشناسان آراد ماشین تماس بگیرید.

یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش، به همراه پشتیبانی بیست و چهار ساعته، برای تمامی محصولات شرکت ده ساله آراد ماشین در نظر گرفته شده است.

دستگاه های بسته بندی خشکبار

از انواع دستگاه بسته بندی خشکبار می توان به دستگاه پرکن، دستگاه دوخت، دستگاه بسته بندی سیل، دستگاه بسته بندی توزین، دستگاه بسته بندی ساشه اشاره کرد.
انتخاب دستگاه متناسب با نیاز، با توجه به فاکتور هایی همچون وزن بسته، نوع بسته بندی، نوع دوخت، نوع محصول، روش بسته بندی و … امکان پذیر است.

بسته بندی خشکبار

دستگاه پرکن

دستگاه های پرکن شرکت آراد ماشین که برای بسته بندی خشکبار، آجیل، حبوبات و… کاربرد دارد در مدل های اتومات، نیمه اتومات و رومیزی عرضه می شوند. ارزان ترین مدل دستگاه پرکن، دستگاه پرکن رومیزی می باشد که برای پرکردن انواع ظروف و سلفون در وزن ها ی 10گرم الی 2000گرم قابل استفاده بوده در منازل، مغازه ها، کارگاه های کوچک بسته بندی برای سرعت دادن به کار بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد.

بعد از پرکردن پاکت های سلفونی از آجیل و خشکبار باید دهانه ظرف بسته شود و این کار توسط دستگاه های دوخت  صورت می پذیرد.

دستگاه بسته بندی دوخت

دستگاه دوخت به راحتی دهانه بسته شما را دوخته و محصولی بهداشتی را به شما خواهد داد. اما توجه داشته باشید که این دستگاه برای کسب و کار های کوچک مناسب می باشد و برای کارخانه های صنعتی و بزرگ مناسب نیست؛ چرا که  پر کردن بسته ها و وزن کردن آن باید توسط اپراتور صورت گیرد و این موضوع زمان زیادی میبرد.

دستگاه بسته بندی سیل

دستگاه بسته بندی سیل آراد ماشین، برای بسته بندی خشکبار در ظرف های پلاستیکی بسیار مناسب می باشند. چرا که فضای کمی اشغال کرده و سرعت عمل بالایی خواهد داشت.
در این نوع بسته بندی باید در انتخاب نوع ظرف دقت کنیم. جنس ظرف ما باید PP، PT و PE باشد.
دستگاه سیل آراد ماشین که از جمله دستگاه های بسته بندی خشکبار آراد ماشین می باشد، با کیفیتی بی نظیر دور تا دور ظرف شما را با استفاده از رول مدنظرتان دوخته و درب ظرف را پرس می کند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دستگاه بسته بندی سیل، کلیک کنید.

فیلم زیر مربوط به دستگاه سیل وکیوم اتومات  دو قالب شرکت آراد ماشین می باشد.

دستگاه بسته بندی ساشه

دستگاه بسته بندی ساشه گرانولی، دستگاهی مناسب برای بسته بندی خشکبار است؛ چرا که با استفاده از این دستگاه، محصول شما، کاملا بهداشتی و بدون دخالت دست بسته بندی می شود.

دستگاه بسته بندی ساشه برای بسته بندی خشکبار به صورت تک نفره و در وزن های 1گرم الی 50 گرم  کاربرد دارد.
این دستگاه دارای دوخت های مختلفی است. دو طرف دوخت، سه طرف دوخت، دوخت مدادی و .. برای این دستگاه مناسب می باشند.
از این دستگاه برای کسب و کار های صنعتی استفاده می شود؛ چرا که سرعت عکس العمل بالایی در بسته بندی دارند.

بسته بندی خشکبار به صورت بک نفره

دستگاه بسته بندی توزین

دستگاه بسته بندی توزین جهت بسته بندی خشکبار و دیگر مواد گرانولی مانند انواع حبوبات، برنج، گیاهان دارویی و … قابل استفاده است. دقت وزن گیری در این دستگاه بالا بوده و تعداد توزین ها نیز با توجه به سرعت بسته بندی محصولات متفاوت است و در مدلهای تک توزین، دو توزین، چها توزین و…ساخته می شود.

فرم بسته های ساخته شده در این دستگاه بالشتی و پاکتی بوده و در اوزان 10گرم الی 2000 گرم خشکبار را بسته بندی می کند.

در فیلم زیر می توانید عملکرد دستگاه چهار توزین شرکت آراد ماشین را مشاهده کنید. سرعت تولید  این دستگاه در هر دقیقه حدود 15 الی 30 بسته در دقیقه است.

اطلاعات گسترده تری، در رابطه با دستگاه مذکور برای شما آماده کرده ایم:
دستگاه بسته بندی گرانولی

برای راه اندازی کسب و کارتان هزینه خط تولید آجیل و خشکبار را بررسی کنید.

آراد ماشین، تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات

لیست قیمت و کاتالوگ دستگاه های بسته بندی خشکبار را از طریق برقراری ارتباط با مشاوران آراد ماشین دریافت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.