0%
دستگاه های بسته بندی خشکبار

دستگاه های بسته بندی خشکبار در انواع مختلف و جهت استفاده در مکان های متفاوت، همچون منزل، بدون نیاز به لوازم جانبی دیگر، با قیمت ارزان قابل ارائه و دست یابی است.
دستگاه بسته بندی آراد ماشین، انواع مختلفی دارد و با مکانیزم های متفاوتی طراحی شده است. برای اطلاع از انواع مختلف این دستگاه، با کارشناسان آراد ماشین تماس بگیرید.

یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش، به همراه پشتیبانی بیست و چهار ساعته، برای تمامی محصولات شرکت ده ساله آراد ماشین در نظر گرفته شده است.

دستگاه های بسته بندی خشکبار

از انواع دستگاه بسته بندی خشکبار می توان به دستگاه دوخت، دستگاه بسته بندی سیل، دستگاه بسته بندی توزین، دستگاه بسته بندی پودری، گرانولی و مایع اشاره کرد.
انتخاب دستگاه متناسب با نیاز، با توجه به فاکتور هایی همچون وزن بسته، نوع بسته بندی، نوع دوخت، نوع محصول، روش بسته بندی و … امکان پذیر است.

دستگاه بسته بندی خشکبار و حبوبات

دستگاه بسته بندی دوخت

دستگاه دوخت به راحتی دهانه بسته شما را دوخته و محصولی بهداشتی را به شما خواهد داد. اما توجه داشته باشید که این دستگاه برای کسب و کار های کوچک مناسب می باشد و برای کارخانه های صنعتی و بزرگ مناسب نیست؛ چرا که  پر کردن بسته ها و وزن کردن آن باید توسط اپراتور صورت گیرد و این موضوع زمان زیادی میبرد.

دستگاه بسته بندی سیل

دستگاه بسته بندی سیل آراد ماشین، برای بسته بندی خشکبار در ظرف های پلاستیکی بسیار مناسب می باشند. چرا که فضای کمی اشغال کرده و سرعت عمل بالایی خواهد داشت.
در این نوع بسته بندی باید در انتخاب نوع ظرف دقت کنیم. جنس ظرف ما باید PP، PT و PE باشد.
دستگاه سیل آراد ماشین که از جمله دستگاه های بسته بندی خشکبار آراد ماشین می باشد، با کیفیتی بی نظیر دور تا دور ظرف شما را با استفاده از رول مدنظرتان دوخته و درب ظرف را پرس می کند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دستگاه بسته بندی سیل، کلیک کنید.

دستگاه بسته بندی ساشه

دستگاه بسته بندی گرانولی، دستگاهی مناسب برای بسته بندی خشکبار است؛ چرا که با استفاده از این دستگاه، محصول شما، کاملا بهداشتی و بدون دخالت دست بسته بندی می شود.
این دستگاه دارای دوخت های مختلفی است. دو طرف دوخت، سه طرف دوخت، دوخت مدادی و .. برای این دستگاه مناسب می باشند.
از این دستگاه برای کسب و کار های صنعتی استفاده می شود؛ چرا که سرعت عکس العمل بالایی در بسته بندی دارند.

اطلاعات گسترده تری، در رابطه با دستگاه مذکور برای شما آماده کرده ایم:
دستگاه بسته بندی گرانولی

آراد ماشین، تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات

بسته بندی خشکبار

بسته بندی خشکبار ارزانبسته بندی خشکبار در منزلدستگاه بسته بندی ارزاندستگاه بسته بندی خشکبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.