0%
دستگاه های بسته بندی پسته

دستگاه بسته بندی پسته و انواع آجیل، توسط شرکت آراد ماشین و با بهترین کیفیت ارائه می شود. این دستگاه تمامی محصولات شما را در بسته های سلفونی بسته بندی کرده و محصولی بسیار با کیفیت را ارائه می دهد.
یکی از لازمه های تولیدی های خشکبار و حبوبات، دستگاه بسته بندی است. ما این دستگاه را با بهترین قطعات به شما مشتریان عزیز آراد ماشین تقدیم می کنیم.

کارشناسان و مشاوران آراد ماشین، با کمال احترام پاسخگوی شما دوستان عزیز هستند.
با ما تماس بگیرید و از قیمت، عکس و کاتالوگ دستگاه بسته بندی آراد ماشین بهره مند شوید.

دستگاه های بسته بندی پسته

دستگاه های بسته بندی پسته انواع گوناگونی دارند. انتخاب دستگاه بستگی به موار گوناگونی همچون وزن بسته، نوع محصول، ظرفیت در ساعت و… دارد.
آراد ماشین برای ظرفیت های پایین و تولیدی های کوچک، دستگاه دوخت را پیشنهاد می کند. دستگاه دوخت آراد ماشین، توانایی بسته بندی محصولات در بسته های سلفونی و در ظرفیت های مختلف را دارد.

دستگاه بسته بندی ساشه

اگر قصد بسته بندی محصولاتتان در حجم های بسیار کم را دارید، این قسمت را حتما بخوانید.
دستگاه بسته بندی ساشه، بسته بندی تمامی مواد گرانولی، مایع و پودری را در وزن های یک گرم تا پنجاه گرم بسته بندی می کند.
این دستگاه قابلیت اجرای انواع دوخت ها را دارد و انواع جنس ها همچون متالایز، صدفی، الومینومی، ترسبافون و .. را نیز به بهترین شکل ممکن بسته بندی می کند.

دستگاه بسته بندی ساشه

دستگاه بسته بندی سلفونی

دستگاه بسته بندی سلفونی،  از بهترین دستگاه های بسته بندی پسته و انواع خشکبار است. استفاده از این محصول در کارخانجات صنعتی، تولیدی های بزرگ و کسب و کار های بزرگ بسیار ضروریست.
این دستگاه به طور میانگین، تعداد بیست و پنج الی سی بسته را در دقیقه بسته بندی می کند. سیستم وزنی دستگاه های بسته بندی پسته که به آنها بسته بندی گرانولی هم می گوییم، به صورت پیمانه ایست. کافیست شما مقدار وزن دلخواه برای بسته هارا تعیین کنید تا دستگاه به خوبی محصولات شما را دررول ها تخلیه، دوخته و انبار کند.

دستگاه بسته بندی چیپس

تمامی دستگاه های بسته بندی که در این مقاله به آن اشاره کردیم، ساخت شرکت آراد ماشین می باشد و توسط سازندگان حاذق و مهندسان نمونه تایید شده اند.
ما به پاس اعتماد ده ساله شما دوستان عزیز به محصولات آراد ماشین، یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش برای تمامی دستگاه ها در نظر گرفتیم.
همچنین با خرید از آراد ماشین، از یکسال پشتیبانی رایگان بیست و چهار ساعته و نصب و راه اندازی رایگان بهره مند می شوید.
دکمه تماس با ما را لمس کنید و با هماهنگی قبلی، به خط تولید محصول مورد نظرتان سر بزنید و بعد اقدام به خرید کنید.

آراد ماشین، تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات

دستگاه بسته بندی

قیمت دستگاه بسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.