0%

لیست قیمت فر نیمه صنعتی

فر نیمه صنعتی

برای دریافت لیست قیمت فروش انواع فر نیمه صنعتی به صورت مستقیم میتوان از طریق مرکز فروش معتبر اقدام نمود. به همین منظور می توانید با کارشناسان آراد ماشین تماس گرفته و از اطلاعات دستگاه آگاهی یابید.
این محصول مورد نیاز در رستوران ها و شیرینی پزی ها میباشد.
انواع دستگاه فر نیمه صنعتی بر اساس لیست قیمت در بازار سراسر کشور عرضه شده است و در دسترس مصرف کنندگان به صورت مستقیم میباشد. از این محصول میتوان برای مصارف مختلفی استفاده کرد و از کیفیت بسیار بالای دستگاه برخوردار شد. برای تهیه این کالا به صورت مستقیم میتوان از طریق سایت فروش آنلاین اقدام نمود که این روش بسیار ارزانتر و مقرون به صرفه تر از سایر روشهای خریداری در سراسر کشور میباشد. از دستگاه مذکور در بسیاری از قنادیها و رستوران ها مورد نیاز بوده و دارای طول عمر بسیار بالایی است.

آراد ماشین برای آسودگی شما عزیزان، کارشناسان و مشاوران حاذق در نظر گرفته است تا بتوانید به سادگی به پاسخ سوالات خود دست یابید و همچنین از مشاوره تلفنی و حضوری آراد ماشین بهره مند شوید تا بتوانید خریدی متناسب با نیاز خود داشته باشید

فر نیمه صنعتی

دستگاه فر نیمه صنعتی آراد ماشین بهترین کیفیت را در کنار قیمتی مناسب ارائه داده است. این دستگاه دارای 16 و بیشتر، سینی است که به سفارش مشتری ساخته می شود.
تفاوت بارز این دستگاه با دستگاه فر صنعتی در تعداد سینی ها و سیستم گردش ترولی ها می باشد. در فر های نیمه صنعتی امکان گردش ترولی ها و سینی های درون دستگاه ممکن نمی باشد. علاوه بر همه اینها تعداد سینی و ابعاد آنها، ابعاد دستگاه نیز متفاوت است. به طبع هرچه تعداد سینی ها بیشتر باشد ابعاد دستگاه نیز بیشتر می شود و علاوه بر این دلیل، فضا برای چرخش ترولی ها نیز در ابعاد دستگاه تاثیرگذار است.
دستگاه فر دارای سیستم بخار نیز می باشد و شما می توانید با این دستگاه به راحتی انواع نان و محصولاتی که حجیم هستند را به خوبی بپزید.

مشخصات فنی دستگاه فر

ویژگی های فر نیمه صنعتی آراد ماشین
دارای برنامه پخت
فاصیه بین طبقات 8 سانتی متر
قابلیت تنظیم دما تا 280 درجه سانتی گراد
دارای عایق بدنه پشم سنگ و پتوسرامیکی
پنل دیجیتالی با قابلیت کنترل زمان، دما، رطوبت
دارای 16 سینی(با توجه به شفارش مشتری) یک یکم
ورق بیرون و داخل دستگاه استیل 304، با ضخامت یک میلی متر

برای کسب اطلاعات مهم و دقیق تر در رابطه با دستگاه فر نیمه صنعتی کلیک کنید:

دستگاه فر نیمه صعنتی آراد توسط تیم حرفه ای شرکت آراد ماشین ساخته شده است.
تمامی دستگاه های شرکت آراد ماشین به شکل کاملا مهندسی شده و دقیق طراحی و ساخته شده اند. در طراحی فر های نیمه صنعتی مهندسان و طراحان آراد ماشین حرارت را به شکلی در نظر گرفتند که موجب یکدست پخته شدن مواد داخل فر می شود. این حرارت به شکل غیر مستقیم، مواد داخل فر را پخته و به خوبی مغزپخت می کند.
در فرهای نیمه صنعتی، سه عدد فن گردش هوا تعبیه شده است که سبب گردش هوا در فر می شود.

شرکت آراد ماشین، جهت آسودگی خیال مشتریان عزیز خود، یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش برای دستگاه مذکور در نظر گرفته است.
کیفیت عالی دستگاه سبب شده تا ما به راحتی بتوانیم یکسال گارانتی بی قید و شرط برای دستگاه در نظر بگیریم.

آراد ماشین، تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات

فر

فر نیمه صنعتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.