0%

هزینه خط تولید دستگاه بسته بندی خشکبار و حبوبات

دستگاه بسته بندی چیپس

خط تولید دستگاه های بسته بندی خشکبار و حبوبات را می توان با صرف هزینه ای اندک در مقایسه با انواع کار های ثانویه دیگر،  با روش های نوین، راه اندازی و استفاده نمود.
یکی از راه های کارآفرینی در ایران، احداث کارگاه هایی برای بسته بندی حبوبات و خشکبار می باشد. شرکت آراد ماشین با تخصص و تجربه طولانی در این زمینه، افراد زیادی راهنمایی نموده است تا بهترین کسب و کار را در زمینه بسته بندی راه اندازی نمایند.

کارشناسان و مشاوران آراد ماشین، با کمال احترام پاسخگوی تمامی سوالات شما دوستان عزیز هستند.
آراد ماشین برای همه شما دوستان عزیز مشاوره رایگان تلفنی و حضوری قرار داده است.

دستگاه بسته بندی خشکبار و حبوبات

همه ما از کاربرد این گونه محصولات غذایی در پخت غذا های ایرانی اطلاع داریم و می دانیم که افراد به دنبال محصولات با کیفیت تر و مناسب تر می باشند پس آن ها محصولات بسته بندی شده را بر محصولات بدون بسته بندی ترجیح می دهند.
دستگاه بسته بندی خشکبار و حبوبات با نظم و دقت خاصی مراحل بسته بندی را به خوبی و با کیفیت مطلوب انجام می دهند.
دستگاه های بسته بندی سلفونی آراد ماشین، سرعت، کیفیت، زیبایی و کارایی را به طور همزمان در یک دستگاه به شما نشان خواهند داد.

دستگاه بسته بندی ساشه

انواع دستگاه بسته بندی

دستگاه های بسته بندی سلفونی آراد ماشین به سه دسته مایع، گرانولی، و پودری تقسیم می شوند.
دستگاه بسته بندی گرانولی بهترین گزینه برای بسته بندی حبوبات و خشکبار است. این دستگاه با توجه به میزان تایین شده، بسته ها را پر می کند و دهانه آن را دوخت می زند.
نوع دوخت بسته بستگی به انتخاب فرد دارد و به وسیله  لوله یقه و فک انجام می شود.
رول مورد استفاده برای دستگاه های بسته بندی سلفونی انواع مختلفی دارد. شما می توانید از رول صدفی، متالایز، آلومینیوم، سلفونی و … استفاده کنید.
دستگاه قابلیت دوخت مدادی، سه طرف دوخت، دو طرف دوخت و یک طرف دوخت را دارد.

کلیپ چند ثانیه ای از دستگاه بسته بندی توزین که برای بسته بندی مواد گرانولی کاربرد دارد، برایتان آماده کرده ایم:

آراد ماشین، تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات

در خط تولید حبوبات و خشکبار دستگاه های مختلفی مانند بوجاری، پولیش، دستگاه بسته بندی (توزین، پرکن و…)، بالابرZ، انواع نوار نقاله و غیره استفاده می شود.

با کلیک بر روی تصویر زیر به صفحه دستگاه های مورد نیاز در خط تولید حبوبات و خشکبار بروید با مشخصات و ویژگی های این دستگاه ها آشنا شده و همچنین فیلم عملکرد هرکدام را مشاهده کنید.

خط تولید آجیل و خشکبار

یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش را از آراد ماشین بخواهید!
شرکت آراد ماشین پشتیبانی بیست و چهار ساعته برای تمامی دستگاه های خود در نظر گرفته است. همچنین نحوه کار با دستگاه و آموزش به همراه نصب رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است.
محصولات آراد ماشین را مشاهده کنید.

جهت اطلاع از هزینه خط تولید دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار آراد ماشین و دریافت مشاوره رایگان با انتخاب دکمه زیر به صفحه مشاوره رایگان محصولات بروید.

بسته بندی خشکبار

دستگاه بسته بندی حبوباتدستگاه بسته بندی خشکبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.