_

دستگاه تفت تخمه، خشکبار و کنجد

دستگاه تفت از جمله دستگاه هایی است که شرکت آراد ماشین با تنوع بالا و با تناژ های تولیدی مختلف طراحی و ساخته است. دستگاه های تفت برای پختن و برشته کردن و تفت دادن انواع خشکبار و آجیل و تخمه پزی و بکار می روند.

مصرف روز افزون محصولات خشکبار و تنقلات باعث شده است که سودآوری تولید این محصولات نیز روز به روز افزایش یافته و صرفه اقتصادی بیشتری داشته باشد.

شرکت آراد ماشین در زمینه فرآوری و بسته بندی این محصولات بسیار فعال بوده و تمام ماشین آلات و دستگاه های خط تولید این محصول را ارائه می نماید. این دستگاه ها شامل دستگاه بوجاری، تفت، شورکن، لووک (طعم زن)، خشک کن و بسته بندی می شوند.

خرید دستگاه تفت تخمه دست دوم

شرکت آراد ماشین انواع دستگاه های تفت و شور کن و بسته بندی را در تناژها و اندازه های مختلف طراحی کرده است که مشتریان ما بتوانند برای راه اندازی کارگاه های کوچک تا کارخانه های بزرگ از آنها استفاده  کنند.

دستگاه تفت و شورکن

آراد ماشین، تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات.

_

دستگاه تفت خشکبار

دستگاه تفت خشکبار و تخمه را می توان در تناژ های 5 الی 80 کیلوگرم (در هر بار) طراحی کرده و ساخت و برای تفت انواع تخمه، بادام، بادام زمینی، پسته، بادام هندی و … به کار برد.

سوخت مورد استفاده برای تفت دادن در دستگاه تفت و بو دادن خشکبار گاز یا گازوئیلی بوده و مصرف بسیار کم سوخت در این دستگاه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

بدنه کاور شده با استیل ضد زنگ، درام حلزونی تمام استیل و استفاده از بهترین موتور و گیربکس ها و باکیفیت ترین تجهیزات در دستگاه باعث شده است که کیفیت کلی دستگاه در سطحی عالی باشد.

توسط این دستگاه محصولات مختلف تفت داده شده و برشته می شوند. به دلیل استفاده زیاد این دستگاه در تفت تخمه به آن دستگاه تخمه پزی نیز گفته می شود.

دستگاه تفت تخمه

امکان نصب بالابر محصول و بالابر نمک و سرند و تابلو فرمان اتوماتیک نیز روی مدل های مختلف  برای راحتی کار با این دستگاه ها وجود دارد.

نکته قابل توجه این است که می توان دستگاه هایی مخصوص تفت انواع آرد و قهوه و سایر محصولات نیز طراحی کرده و ساخت که آراد ماشین در این زمینه نیز فعال بوده و کارنامه بسیار عالی ای دارد.

_

دستگاه تخمه پزی

برای تفت و بو دادن تخمه نیز از دستگاه های تفت آراد ماشین  استفاده می شود. قیمت دستگاه تخمه پزی با توجه ظرفیت(5 کیلو گرم به بالا)، جنس بدنه(استیل یا آهن) و میزان ظرفیت آن مشخص می شود.

لیست قیمت، کاتالوگ و فیلم عملکرد دستگاه تخمه پزی و دیگر تجهیزات مورد نیاز در فرآوری تخمه و آجیل آراد ماشین از راه های مختلف قابل دریافت هستند.  واتساپ، تلگرام، تماس تلفنی و… راه های ارتباطی شما با کارشناسان فروش و مشاوران آراد ماشین می باشد.

_

دستگاه شور کن تخمه و آجیل و خشکبار

دستگاه شور کن تخمه و آجیل و خشکبار برای شور کردن و طعم زدن محصولاتی استفاده می شود که در تناژ بالا فرآوری می شوند و حساس به ضربه نیستند. دستگاه شور کن بصورت افقی طراحی و ساخته شده است و امکان تخلیه اتوماتیک نیز برای آن وجود دارد.

برای محصولی مانند تخمه نیاز نیست که حتما دستگاه شورکن تهیه کرد. دستگاه تفت می تواند به عنوان دستگاه تخمه پزی استفاده شود و هم کار شور کردن را انجام دهد.

شورکن آجیل

تمامی دستگاه های شرکت آراد ماشین، دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس ار فروش می باشند.

_

دستگاه طعم زن (لووک)

دستگاه طعم زن (لووک) از جمله دستگاه هایی است که در خط فرآوری و بسته بندی خشکبار به کار می رود. این دستگاه برای طعم دهی و رنگ دهی به انواع محصولاتی بکار می رود که حساس به ضربه هستند و با دقت بالا فرآوری می شوند. از جمله این محصولات می توان به پسته و بادام هندی اشاره کرد.

این دستگاه در تناژ ها و اندازه های مختلف طراحی و ساخته شده اند و گردش و تخلیه اتوماتیک نیز برای آنها الزاما ارائه می گردد.

طعم زن

طعم های مختلف بصورت مایع در این دستگاه به خشکبار اضافه می شود، لذا محصول خیس شده و نیاز به خشک کردن دارد که در دستگاه خشک کن خشکبار این کار انحام می شود. با استفاده از هوای داغ و لرزش و سرند کردن این کار انجام می شود که محصول آلوده به قارچ آفلاتوکسین نشود.

_

دستگاه خشک کن خشکبار

دستگاه خشک کن خشکبار و تخمه برای خشک کردن انواع آجیل در تناژ های مختلف طراحی و ساخته می شوند. این دستگاه دارای کوره گازی یا گازوئیلی می باشد و گرمای لازم برای خشک کردن محصول پس از طعم دار کردن و شور کردن را فراهم می کند.

روش کار دستگاه خشک کن خشکبار به این شکل است که با دمیدن هوای داغ در لابلای محصول آن را خشک کرده و با لرزش دستگاه(ویبره) محصول از دستگاه خارج می شود همچنین وجود سرند(توری) باعث می شود نمک و دیگر مواد اضافی از تخمه، آجیل و … جدا شود.

خشک کن سرندی

دستگاه خشک کن خشکبار در اندازه ها و تناژهای مختلف طراحی و ساخته می شود و می توان بعد از دستگاه لووک و شورکن از آن بصورت اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک استفاده کرد.

نکته قابل توجه این است که حتما بعد از دستگاه خشک کن باید به محصول زمان داد تا خنک شود و سپس به مرحله بسته بندی ارسال گردد. دلیل این کار این است که اگر محصول بصورت داغ بسته بندی شود امکان رشد قارچ و … مانند آفلاتوکسین وجود دارد.

_

دستگاه بسته بندی خشکبار

دستگاه بسته بندی خشکبار نیز از جمله تولیدات شرکت آراد ماشین می باشد که با کیفیت بسیار بالا و یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد. بهترین دستگاه بر ای بسته بندی خشکبار دستگاه توزین دار می باشد که با سرعت ها و تناژ های مختلف طراحی و ساخته شده اند.

این دستگاه ها امکان بسته بندی از 20 گرم تا 2000 گرم را دارند و این کار را بصورت تمام اتوماتیک انجام می دهند. برای بسته بندی در وزن های بیشتر نیز می توان از دستگاه های کیسه پرکن و دوخت استفاده کرد که برای هر وقتی قابل طراحی می باشند.

دستگاه بسته بندی خشکبار

نصب، راه اندازی و پشتیبانی رایگان دستگاه

ارسال به سراسر ایران و کشورهای خارجی

قیمت دستگاه تفت

به دلیل اینکه آراد ماشین سازنده انواع دستگاه تفت می باشد این دستگاه را با کمترین سود و با قیمت بسیار مناسبی عرضه می کند.

جهت دریافت لیست قیمت دستگاه های مورد نیاز در خط تولید آجیل و خشکبار (دستگاه تفت یا همان تخمه پزی ، دستگاه های شورکن، طعم زن، خشک کن سرندی و انواع دستگاه بسته بندی) و دریافت کاتالوگ هر دستگاه که حاوی مشخصات دقیق و اطلاعات تخصصی تر است، به صفحه مشاوره رایگان رفته و با مشاوران و کارشناسان آراد ماشین در ارتباط باشید.

ظرفیت ورودی دستگاه تفت آجیل و خشکبار چند کیلو است؟

مخزن دستگاه آجیل و تخمه پزی در ظرفیت های مختلف ساخته می شود. در بین خشکبار، تخمه حجم بیشتری دارد و میزان وروردی مخزن دستگاه تفت برای تخمه تقریبا نصف دیگر خشکبار است.

دستگاه تفت از چه جنسی ساخته می شود؟

مخزن دستگاه تفت از جنس استیل است و بدنه دستگاه با توجه به درخواست مشتری می تواند از استیل و یا آهن ساخته شود.

از دستگاه تفت برای پخت چه محصولاتی می توان استفاده کرد؟

دستگاه تفت آراد ماشین برای تفت و بودادن انواع تخمه، بادام زمینی و بادام هندی، پسته، کنجد، نخودچی، فندق، آرد و ... استفاده می شود.

در فرآوری آجیل و خشکبار از چه دستگاه هایی استفاده می شود؟

برای خط فرآوری آجیل و خشکبار از دستگاه های تفت، شورکن، طعم زن(لووک)، سرند و دستگاه های بسته بندی استفاده می شود.

11 دیدگاه

  • سلام و عرض احترام. بله با دستگاه تفت آراد ماشین می توان تخمه را شور کرد.

 • سلام و احترام. لطفا قیمت و اطلاعات مربوط به دستگاه تفت رو برای بنده ارسال بفرمایین.

  • سلام جناب غلامی. دستگاه های تفت در ظرفیت های مختلفی ساخته می شوند. برای اطلاع از قیمت دقیق دستگاه متناسب برای کارتان، ظرفیت مورد نظر خود را اعلام کنید. کاتالوگ و لیست قیمت دستگاه های موجود برای شما از طریق ایمیل ارسال گردید. همچنین می توانید با کارشناسان فروش و مشاوران آراد ماشین از طریق واتساپ یا تلگرام با شماره 09120807304 در ارتباط باشید.

    • سلام و عرض ادب. کاتالوگ و لیست قیمت دستگاه های تفت از طریق ایمیل برای شما ارسال گردید. با تقدیم احترام

  • سلام دوست عزیز، دستگاه شورکن برای شور کردن تخمه و آجیل استفاده می شود که به ضربه حساس نیستند و برای محصولات حساس مثل بادام هندی و پسته از لووک یا همان طعم زن استفاده می شود.

 • سلام. دستگاه تفت حبوبات با ظرفیت 30 کیلو در هر بار احتیاج دارم لطفا قیمت و مشخصات رو به شماره من ارسال کنید.

  • سلام و عرض ادب، کاتالوگ و قیمت دستگاه تفت حبوبات به واتساپ شما ارسال گردید. با تقدیم احترام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.