0%

سیستم پیشرفته سلفون کشی، با مکانیزمی بی نظیر بر اساس متد های روز کارخانجات برتر جهانی، را با دستگاه بسته بندی سلفون کش ارزان قیمت آراد ماشین تجربه کنید.
یکی از روش های بسته بندی انواع محصولات از جمله مواد غذایی سلفون کشی و سیل و سیل وکیوم است. دستگاه های سلفون کش به دو دسته اتوماتیک و دستی می باشد که نوع دستی بسیار ارزان قیمت بوده و مناسب کسب و کار های کوچک و خانگی و کارگاهی است. نوع اتوماتیک سلفون کش گران قیمت بوده و مناسب کارخانه ها و سرمایه گذاری های بزرگ است.

دستگاه سلفون کش

محصولاتی مانند مرغ، گوشت، سبزی، ماهی، مواد غذایی، حبوبات، تنقلات، لوازم التحریر، کتاب، روزنامه و مجله، قطعات صنعتی، لوازم خانگی، لوازم آزمایشگاهی و…، به روش سلفون کشی یا سلفون کش، بسته بندی می شوند تا با کیفیت و تازه بمانند و بتوان از آن ها تا مدت زمان بیشتری نگهداری نمود.


 نحوه کار با دستگاه سلفون کش


روش کار به این شکل است، که بعد از قرار گرفتن محصول در جعبه های مخصوص شان و یا در ظرف مورد نظر و یا حتی بدون ظرف و جعبه، روی آن ها سلفون از هر جنس که بخواهید، پوشش داده می شود و بسته بندی محصول، تکمیل می گردد. سلفون با ضخامت های مختلف و با گرید غذایی و غیرغذایی و با عرض های متنوع در دسترس می باشد که برا یهر محصولی می توان از سلفون مناسب استفاده کرد.

دستگاه بسته بندی سلفون کشقیمت دستگاه سلفون کش

قیمت این دستگاه را با قیمت مناسب، و با کیفیت عالی و با یک سال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش خرید کنید و از خدمات آراد ماشین بهره مند شوید.

دستگاه بسته بندی

دستگاه بسته بندی سلفوندستگاه بسته بندی سلفون کش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.