0%

لیست قیمت دستگاه فر شیرینی پزی


برای اطلاع از لیست قیمت دستگاه فر شیرینی پزی به صورت مستقیم از طریق تماس با کارشناسان فروش اقدام کرد. این کالا بر اساس استانداردهای روز دنیا تولید شده است.

دستگاه های فر شیرینی پزی بر اساس لیست قیمت در بازار سراسر کشور عرضه شده است و در دسترس مصرف کنندگان میباشد. این محصول بر اساس استانداردهای روز دنیا تولید شده است و دارای طول عمر بسیار بالایی میباشد.

فر شیرینی پزی مورد نیاز برای قنادیها بوده و از بهترین کیفیت برخوردار میباشد. می توان از این فر ها در خانه نیز استفاده کرد چرا که دارای ظاهری زیبا و کارایی ای بالا می باشند.

بدنه ی فر های شیرینی پزی آراد ماشین از جنس استیل می باشد که علاوه بر زیبایی در رطوبت بالا دچار زنگ زدگی نمی شود.

قیمت انواع فر قنادی خانگی

تعداد سینی فرهای شیرینی پزی آراد ماشین به سفارش مشتری در تعداد (4، 6، 8، 10) ساخته می شود.

این دستگاه دارای سیستم شمعک ترموکوبل و همچنین ترموستات دیجیتال می باشد و از بهترین محصولات ساخته شده.

فر شیرینی پزی آراد ماشین دارای دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد که جهت رضایت و اطمینان مشتری های عزیز ارائه میشود.

برای تهیه این محصول به صورت مستقیم میتوان از طریق سایت فروش آنلاین اقدام نمود که این روش بسیار ارزانتر و مقرون به صرفه تر از سایر روشها بوده و به صوت مستقیم در بازار عرضه میشود.

انواع فر شیرینی پزی

انواع فر شیرینی پزی میتواند با ایجاد محیطی با دمای یکسان، تاثیر بسیار زیادی پخت یکدست و مناسب انواع کیک و شیرینی داشته باشد. این محصول بر اساس نیاز مشتری در مدلهای مختلفی تولید شده است و مورد استفاده قنادیها و مراکز شیرینی پزی در سراسر کشور میباشد.

فرهای شیرینی پزی آراد ماشین به دو دسته ی ساده و کانوکشن دار تقسیم شده.که بهتر است تعداد سینی فر های ساده بیشتر از شش عدد تجاوز نکند.

لیست قیمت دستگاه فر شیرینی پزی

فر

فر شیرینی پزیقیمت فر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *