گوشت شتر مرغ را هم، مانند سایر فرآورهای گوشتی و دامی، با انواع دستگاه بسته بندی وکیوم، به شکلی کاملا بهداشتی و به سرعت، قابل بسته بندی می باشد.

دستگاه بسته بندی گوشت شتر مرغ سوای دستگاه های بسته بندی مانند ماهی، گوشت قرمز ، مرغ و …، نیست و با داشتن یک دستگاه می توانید همه موراد را به خوبی بسته بندی کنید.

دستگاه بسته بندی گوشت

دستگاه بسته بندی وکیوم

بسته بندی گوشت مرغ، شتر مرغ، گاو، گوسفند، شتر، بز، بوقلمون، ماهی، میگو و…، نیز راحت و آسان شده و می توان تنها با داشتن یک دستگاه بسته بندی مناسب و مدرن، این محصولات را به خوبی و به صورت استاندارد و سالم، بسته بندی کرد.

دستگاه بسته بندی گوشت

با استفاده از این دستگاه، دیگر نیازی به اپراتور یا ربات نخواهید داشت، چرا که مراحل بسته بندی قرار است تماما اتوماتیک و خودکار، طی شود و شما را انجام کامل و هوشمند عملیات بسته بندی، مطمئن کند.

دستگاه بسته بندی وکیوم به سبب خالی کردن بسته ها از هوا و میکروب ها کمک به نگهداری طولانی مدت محصول می کند و می تواند آن را تا مدت خیلی بیشتر از یک بسته بندی معمولی نگه داری کند.

دستگاه بسته بندی گوشت

فروش دستگاه بسته بندی گوشت

هر کدام از دستگاه های بسته بندی وکیوم برای بسته بندی گوشت، که می توانند در مدل رومیزی یا ایستاده و یا به صورت سیل وکیوم باشند و در این حین سیستم تمام اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک داشته باشند، توسط شرکت آراد ماشین به قیمت مناسب در اندازه های متنوعی از بزرگ و کوچک در سراسر کشور به فروش می رسند.

دستگاه بسته بندی

دستگاه بسته بندی گوشت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *