راهنمای خرید دستگاه تفت آجیل و تخمه

فروش دستگاه تفت که از کیفیت و تنوع بالایی برخوردار است توسط شرکت آراد ماشین انجام می گیرد. این دستگاه با کیفیت بالا و قیمتی مناسب در اختیار مشتریان، در سراسر کشور قرار گرفته است.

دستگاه های تفت برای پختن و برشته کردن و تفت دادن انواع خشکبار و تخمه و آجیل به کار می روند. این دستگاه شامل دستگاه بوجاری، تفت، شورکن، لووک (طعم زن)، خشک کن و بسته بندی می باشد.

دستگاه تفت و شورکن

برای راه اندازی کارگاه های کوچک تا کارخانه های بزرگ، شرکت آراد ماشین انواع دستگاه های تفت و شورکن و بسته بندی را در تناژها و اندازه های مختلف طراحی و تولید کرده است که نیاز مشتریان در این زمینه را فراهم کند.

فیلم زیر، عملکرد دستگاه تفت شرکت آراد ماشین را نشان می دهد.

دستگاه تفت خشکبار

دستگاه تفت خشکبار برای تفت انواع تخمه، بادام، بادام زمینی، پسته، بادام هندی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد و در تناژهای 5 الی 80 کیلوگرم ( در هر بار) طراحی می شود.

سوخت مصرفی این دستگاه گازی یا گازوئیلی می باشد که مصرف بسیار کمی دارد و بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

کیفیت دستگاه تفت خشکبار در سطح عالی قرار دارد به گونه ای که جنس بدنه دستگاه از استیل ضد زنگ است، درام حلزونی تمام استیل، موتور و گیربکس با بهترین کیفیت و همچنین از بهترین تجهیزات در ساخت آن استفاده شده است.

با توجه به درخواست و نیاز مشتری، شرکت آراد ماشین قادر به نصب بالابر محصول، بالابر نمک و سرند و تابلو فرمان اتوماتیک و همچنین طراحی دستگاه های مخصوص تفت انواع آرد و قهوه و سایر محصولات نیز می باشد.

سازنده دستگاه تفت تخمه دست دوم

تمامی دستگاه های آراد ماشین، دارای ده سال خدمات پس از فروش و یک سال گارانتی بی قید و شرط می باشند.

فروش دستگاه تفت

دستگاه شورکن تخمه و آجیل و خشکبار

دستگاه شورکن تخمه و آجیل و خشکبار برای آن دسته از خشکباری که حساس به ضربه نیستند مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه امکان تخلیه اتوماتیک محصول را فراهم می کند و برای شور کردن و طعم زدن محصولات در تناژ بالا فرآوری شده است. دستگاه شورکن، به صورت افقی طراحی و ساخته شده است.

آراد ماشین، تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات.

دستگاه طعم زن ( لووک )

دستگاه طعم زن (لووک) در تناژ و اندازه های مختلفی طراحی شده اند و  برای طعم دهی و رنگ دهی محصولاتی که حساس به ضربه هستند و با دقت بالایی فرآوری می شوند، به کار می رود از جمله پسته و بادام هندی.

عملکرد دستگاه به این صورت است که طعم ها به صورت مایع به خشکبار اضافه می شود و محصول خیس شده توسط دستگاه خشک کن خشکبار با استفاده از هوای داغ و لرزش و سرند کردن برای جلوگیری از آلوده شدن محصول به قارچ آفلاتوکسین خشک می شود.

طعم زن

دستگاه خشک کن خشکبار

دستگاه خشک کن خشکبار در اندازه ها و تناژهای مختلف طراحی و ساخته می شود و گرمای لازم برای خشک کردن محصول، پس از طعم دار کردن و شور کردن، توسط کوره گازی یا گازوئیلی فراهم می کند.

بعد از خشک کردن محصول با دستگاه خشک کن سرندی، برای جلوگیری از رشد قارچی مانند آفلاتوکسین در محصول، باید به آن جهت خنک شدن زمان داد و سپس محصول را به مرحله بعد یعنی بسته بندی ارسال کرد.

فیلم زیر مربوط به دستگاه خشک کن سرندی شرکت آراد ماشین می باشد.

دستگاه بسته بندی خشکبار

از بهترین دستگاه بسته بندی خشکبار می توان به دستگاه توزین دار اشاره کرد که امکان بسته بندی از 10 گرم تا 2000 گرم به صورت تمام اتوماتیک را فراهم می کند.

برای بسته بندی وزن های بیشتر از دستگاه های کیسه پرکن شرکت آراد ماشین می توان استفاده کرد. در این نوع بسته بندی، برای بستن درب کیسه ها، از دستگاه های دوخت استفاده می شود. آراد ماشین، دستگاه دوخت را در انواع مختلف به مشتریان خود عرضه می کند .

دستگاه بسته بندی خشکبار

شرکت آراد ماشین انواع دستگاه های تفت را با یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش را ارائه می کند.

جهت اطلاع از قیمت فروش دستگاه تفت و یا دریافت اطلاعات بیشتر درمورد دستگاه ها، با کارشناسان فروش و مشاوران آراد ماشین تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.