0%
انواع دستگاه بسته بندی

فروش دستگاه ساشه مایعات برای بسته بندی نمودن محصولات تک نفره در هتل ها، رستوران ها، کیترینگ ها، فست فودها و غیره طراحی می شود. نوع عملکرد این دستگاه اتوماتیک بوده و در انواع مدل های پودری، مایعات، گرانول تولید می گردد.

شرکت آراد ماشین بر اساس تقاضای مشتریان با سالها تجربه در زمینه طراحی انواع ماشین آلات صنعتی به ساخت این نوع از دستگاه ها پرداخته است. همچنان پاسخگوی نیاز شما مشتریان عزیز می باشد. این دستگاه برای بسته بندی از 1 تا 50 گرم استفاده می شود.

دستگاه ساشه بسته بندی مایعات

دستگاه ساشه بسته بندی مایعات غلیظ و رقیق برای بسته بندی انواع مایعات با ویسکوزیته های مختلف مانند آبلیمو، سس، روغن عسل و غیره کاربرد دارد. لذا فروش دستگاه ساشه مایعات با مخزن به صورت دو جداره می باشد. در بین جداره ها المنت های برقی قرار داده شده. با گرم نمودن آب یا روغن در جداره و انتقال گرما به داخل مخزن، مایع مورد نظر رقیق شده و بتوان آن را به راحتی بسته بندی نمود.

در دستگاه ساشه برای جلوگیری از زنگ زدگی و یا خوردگی قسمت های درگیر با مواد، جنس بدنه را از استیل نگیر می سازند. این دستگاه دارای PLC می باشد، PLC برای تنظیمات مربوط به بسته بندی و تغییر طول بسته بندی مناسب است.

دستگاه ساشه بسته بندی

مشخصات فنی دستگاه ساشه مایعات

مشخصات فنی دستگاه ساشه بسته بندی مایعات به طور خلاصه به صورت زیر است:

  • جنس دستگاه: استیل
  • وزن دستگاه: 220 کیلوگرم
  • برق دستگاه: تک فاز / سه فاز
  • نوع عملکرد دستگاه: الکترومکانیک
  • قدرت توزین: 1 تا 50 گرم
  • سرعت بسته بندی: 40 تا 60 بسته در دقیقه
  • نوع بسته بندی: مدادی، سه سر دوخت، چهار سر دوخت

فروش دستگاه ساشه مایعات با شرایط مناسب است و آراد ماشین دستگاه بسته بندی ساشه را با بهترین کیفیت و در مناسب ترین قیمت به شما عرضه می نماید. جهت مشاهده دیدن تمامی مدل های دستگاه ساشه و سفارش محصول مورد نظر خود با کارشناسان فروش آراد ماشین تماس بگیرید.

دستگاه بسته بندی تک نفره

دستگاه ساشه مایعاتفروش دستگاه ساشهفروش دستگاه ساشه مایعات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!