دستگاه تفت تخمه

دستگاه تفت تخمه


قیمت انواع دستگاه تخمه پزی در شرکت آراد ماشین متفاوت است. دستگاه های تفت تخمه، آجیل، کنجد، آرد، قهوه و غیره در ظرفیت های مختلف و با سوخت گاز یا گازوئیل ساخته می شوند.

تمامی دستگاه های مورد نیاز برای خط تولید و بسته بندی تخمه، آجیل و خشکبار آراد ماشین را با یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش عرضه می شود.

تفت دادن و طعم دار کردن تخمه و آجیل

تخمه از محصولات محبوب و پرفروش است. انواع تخمه آفتابگردان، تخمه کدو و تخمه جابانی را برای فروش بیشتر طعم دار کرده و تفت میدهند و در بسته بندی های مختلفی به صورت تک نفره ویا در وزن های بالاتری به فروش می رسانند.

برای پخت و طعم دار کردن تخمه و آجیل از دستگاه های تفت، شورکن و لووک استفاده می شود. دستگاه شور کردن برای شور و نمکین کردن انواع تخمه وآجیل استفاده می شود. محصولاتی که حساس هستند و بر اثر ضربه ممکن است خرد شوند یا آسیب ببینند به کمک دستگاه لووک طعم دار می شوند. بادام هندی و پسته جزو این محصولات هستند.

دستگاه تفت و شورکن

معرفی دستگاه تخمه پزی آراد ماشین

دستگاه های تخمه پزی(دستگاه تفت تخمه)  را می توان در ظرفیت های مختلف 5 کیلو گرم تا 90 کیلو گرم از شرکت آراد ماشین تهیه کرد. دستگاه های تخمه پزی دارای دارمی از جنس استیل هستند که تخمه و انواع آجیل، آرد یا کنجد درون آن ریخته شده و به چرخش در می آید و حرارت تولید شده در زیر این دارم توسط مشعل گازی یا گازوئیلی سبب می شود تا تخمه و آجیل به خوبی تفت داده شده و بپزند.

امکان نصب کنترلرهایی برای تنظیم دور درام و چپ یا راست کردن جهت چرخش آن و دمای مورد نیاز جهت تفت محصول وجود دارد.

قیمت انواع دستگاه تخمه پزی ساخته شده توسط شرکت آراد ماشین را به همراه کاتالوگ  وفیلم عملکرد دستگاه، از طریق ارسال پیام به کارشناسان و مشاوران دریافت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.