0%

قیمت دستگاه خشک کن میوه صنعتی دست دوم


قیمت دستگاه خشک کن میوه صنعتی دست دوم از قیمت نو  همین دستگاه مناسب تر است اما باید در نظر گرفت که دستگاه نو مزایایی دارد که دستگاه دست دوم ندارد.

گروه صنعتی آراد ماشین با دارا بودن کادری مجرب و دانش فنی بالا در زمینه تولید انواع محتلف این دستگاه و سبزی اقدام به عرضه دستگاه های خشک کن دست دوم و نو با قیمت مناسب و متناسب با بودجه شما نموده است.

خلا وجود انواع دستگاه خشک کن میوه صنعتی مدرن در صنایع مختلف به ویژه صنایع غذایی ما را بر آن داشت که تا حد ممکن این خلا را با طراحی و ساخت کاملا اصولی و مهندسی پوشش دهیم و خوشبختانه به لطف پروردگار در این زمینه موفق بوده ایم.

هم اکنون با تجربه مفید و ساخت و نصب چند صد خشک کن بزرگ صنعتی و تجهیز کامل کارخانجات متعدد در ردیف واحد های ممتاز صنعتی کشور قرار گرفته ایم .

در این مسیر ما همواره رضایت مشتریان و کیفیت خدمات را نیز در نظر گرفته و جزو اولیت های خود دانسته ایم.

دستگاه چیپس میوه صنعتی

دستگاه خشک کن میوه و یا چیپس میوه صنعتی آراد ماشین یکی از بهترین پیشنهادات برای سرمایه گذاری در یک کسب و کار تولیدی می باشد که می تواند سودآوری خوبی را به همراه داشته باشد. این دستگاه های خشک کن میوه و سبزی با تنوع بسیار مناسبی طراحی و ساخته شده اند که نیاز هر فردی را با بودجه های مختلف برطرف سازند.

اگر با بودجه کم قصد راه اندازی خط تولید میوه خشک را دارید شرکت آراد ماشین این محصول را به صورت دست دوم و متناسب با بودجه شما در اختیارتان قرار می دهد. و یا اینکه با مشاوره با مشاوران ما بودجه بندی مناسبی برای کسب و کار خود خواهید داشت که بتوانید روند توسعه و رشد را با سرعت پیش بگیرید.

دستگاه خشک کن میوه

مزیت های استفاده از دستگاه های چیپس میوه

مزیت های استفاده از دستگاه خشک کن میوه شرکت آراد ماشین بسیار زیاد است. تنوع مناسبی از ظرفیت و ابعاد و کارایی، قیمت مناسب دستگاه ها و همینطور کیفیت بسیار بالای قطعات و ساخت از جمله مزایای این دستگاه ها  می باشد. با بهره گیری از دستگاه های خشک کن می توان به بهترین نحو تمام میوه ها وسبزیجات را به صورت کاملا بهداشتی و کیفیت بالا خشک نمود.

خشک کردن میوه و سبزی با بهره گیری از دستگاه خشک کن صنعتی این امکان را نیز فراهم می آورد تا بتوان به محصولی باکیفیت بالا در کوتاه ترین زمان ممکن دسترسی یافت و از سودآوری این تولید آسان بهره مند گردید. لذا قیمت خشک کن میوه صنعتی یکی از مهیارهای اصلی در انتخاب آن است.

دستگاه خشک کن میوه

خط مشی آراد ماشین ارائه بهترین خدمات به مشتریان و پیشرفت کیفیت مداوم در تولیدات می باشد.

با بهره گیری از انواع دستگاه خشک کن میوه صنعتی می توان انواع میوه و سبزیجات را به بهترین نحو ، بدون دخالت انسان با کیفیت بالا خشک نمود.

تمامی دستگاه های ساخته شده توسط شرکت آراد ماشین با ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.
برای اطلاعات بیشتر بر روی دستگاه خشک کن میوه صنعتی کلیک کنید.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش آراد ماشین تماس بگیرید:
شرکت آراد ماشین، تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات
موبایل: (در ساعات کاری: 09120807304 –  غیر از ساعات کاری: 09120210556 )
دفتر مرکزی: 02144024700
کارخانه: 02165764367

دستگاه خشک کن

دستگاه خشک کن دست دومدستگاه خشک کن صنعتیدستگاه خشک کن میوه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.