0%
شیرینگ پک تونلی اتوماتیک

فروش دستگاه شیرینگ پک تونلی اتوماتیک که از کیفیت بالایی برخوردار است و با بهترین قطعات طراحی و ساخته شده است، در شرکت آراد ماشین، با قیمت مناسب انجام می گیرد.

به طور کلی دستگاه های شیرینگ دارای دو نوع تونلی و کابینی هستند که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت:
دستگاه شیرینگ پک کابینی: برای بسته هایی که جعبه های کوچک با وزن کم دارند مناسب است مانند: بسته های چای، شیرینی، شکلات، اسباب بازی، تخم مرغ، نان و غذاهای بیرون بر. این مدل دستگاه تولیده شده در دو نوع مدل رومیزی و ایستاده است که مدل رومیزی در کارگاه ها بافضای کوچک، رستوران ها و… مورد استفاده قرار می گیرد. مدل ایستاده به شکل پایه دار ساخته می شود.

انواع دستگاه شیرینگ

دستگاه شیرینگ پک تونلی: این مدل دستگاه برای بسته بندی انواع جعبه های سنگین با ابعاد بزرگ، قطعات خودرویی، سیمان و غیره مناسب می باشد و در دو نوع مدل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک طراحی و ساخته شده اند.

آراد ماشین، تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات.

دستگاه شیرینگ پک تونلی اتوماتیک

دستگاه شیرینگ پک تونلی در دو نوع مدل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک طراحی و ساخته می شود. تفاوت مدل نیمه اتوماتیک با اتوماتیک این است که کنترل مراحل بسته بندی توسط یک اپراتور انجام می گیرد و با قرار گیری بسته به داخل دستگاه، به پدال فشار وارد می شود و جک های پنوماتیک محصول را به داخل دستگاه هدایت می کند و پس از طی این مراحل، دوخت و پرس فیلم شیرینگ انجام می شود.

حرارت تولید شده از طریق المنت های برقی، به محصول مورد نظر و فیلم شیرینگ انتقال داده می شود، در نتیجه محصول، کاملا توسط فیلم شیرینگ احاطه می گردد.

فیلم زیر، نحوه عملکرد دستگاه شیرینگ پک تونلی اتوماتیک شرکت آراد ماشین را نشان می دهد.

تمامی دستگاه های شرکت  آراد ماشین، دارای ده سال خدمات پس از فروش و یک سال گارانتی بی قید و شرط می باشند.

مشخصات دستگاه شیرینگ پک تونلی اتوماتیک

مشخصات دستگاه شیرینگ پک تونلی اتوماتیک شرکت آراد ماشین، به صورت مختصر به شرح زیر است:

فیلم های شیرینگ مورد استفاده در این دستگاه از پلی اتیلن است که به دلیل مقاومت بالا و انعطاف پذیری، باعث حفاظت و نگه داری محصول طی مراحل انبارداری و حمل و نقل می شود و کارایی بسیار زیادی در وزن های سنگین دارد.

جنس بدنه دستگاه از رنگ الکترواستاتیک می باشد.

برق مصرفی با توجه به نیاز و درخواست مشتری می تواند به صورت تک فاز یا سه فاز ساخته شود که  نوع سه فاز آن مصرف برق پایینی دارد.

ابعاد تونل دستگاه بر مبنای ابعاد جعبه، کارتن و یا محصول مورد نظر قابل تغییر می باشد و با توجه به آن می تواند، کوچک یا بزرگ باشد.

از قابلیت های مهم این دستگاه، حفظ و نگهداری از محصول، در زمان انبارداری و جا به جایی می باشد.

فروش شیرینگ پک تونلی اتوماتیک

شرکت آراد ماشین با سال ها سابقه در صنعت ماشین سازی و با بکارگیری بهترین و باکیفیت ترین قطعات، انواع دستگاه های شیرینگ پک را با یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش و همچنین نصب و راه اندازی بصورت کاملا رایگان، در اختیار مشتریان داخل و خارج از کشور می گذارد.

جهت اطلاع از قیمت فروش دستگاه شیرینگ پک تونلی اتوماتیک ، با کارشناسان فروش  و مشاوران آراد ماشین تماس حاصل فرمایید.

دستگاه شیرینگ پک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.