انواع فر دست دوم

فر جدید آرادماشین

قیمت انواع فر شیرینی پزی خانگی دست دوم درست مانند هر محصول دست دوم دیگری از نمونه نو آن ارزان تر است. فر ها از جمله مهم ترین وسایل در صنعت پخت و پز هستند و فر های شیرینی پزی نیز در این بین از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشند.
فر های شیرینی پزی اگر چه نامشان این حس را به خواننده القا می کند که این فر ها فقط توانایی پختن شیرینی ها را دارد، اما این طور نیست! این فر ها علاوه بر شیرینیجات مختلف، قابلیت پخت انواع کلوچه ها و انواع کیک ها و حتی برخی از نان ها را نیز دارند.
ما در کارخانه آراد ماشین تلاش می کنیم تا بهترین دستگاه های دست دوم را با کیفیت عالی و قیمت خوب در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهیم. شما با خرید محصولات دست دوم از شرکت آراد ماشین می توانید با خیال راحت از کیفیت دستگاه های استوک آنها را خریداری کرده و استفاده کنید.

 

برای خرید فر نو و دست دوم با کارشناسان آراد ماشین تماس بگیرید.

شماره تماس: 09359460556

ارتباط از طریق واتس اپ

 

مشخصات فر شیرینی پزی خانگی آراد ماشین

فر های شیرینی پزی در دماهای متفاوتی کار می کنند بنابراین می توانید با خیال راحت برشته شدن و یا نرم تر از آب در آمدن محصول را خودتان انتخاب کنید. حرارت مستقیم، تایمر و پنل آنالوگ به کار رفته در فر های مذکور به شما امکان انتخاب نوع پخت محصولتان را می دهد.

همچنین داشتن برنامه های پخت مختلف نیز از قابلیت های این فر هاست که سهولت استفاده از آن را نیز دوچندان می کند. دستگاه های فر را می توانید با تعداد سینی های 4، 6،8 و… به صورت نو و دست دوم نیز سفارش دهید.

 

فر برقی

فر های آراد ماشین به انتخاب شما به صورت تمام برقی و یا تمام گازی تولید می شوند. سیستم فن دو طرفه در فر ها باعث پخت یکدست محصول شما می شود و از خام ماندن و یا بیش از حد سرخ شدن محصول جلوگیری میکند.
ما برای دستگاه های فر دست دوم درزگیر سیلکونی و درب دو جداره شیشه ای در نظر گرفته ایم تا بهترین کیفیت و کارایی را به شما ارائه دهیم. فر برقی برند آراد ماشین را با اطمینان از قابلیت ذخیره 99 برنامه خریداری کنید.

 

فر 8 دیس بخار

 

فر بخار دست دوم

در نسل پیشرفته فر شیرینی پزی خانگی دست دوم آراد ماشین، بخار به دو صورت بخار به صورت مستقیم و ژنراتور بخار تولید می گردد.
در بخار مستقیم با تعیین درصد بخار، فر بخاردار آراد ماشین به صورت اتوماتیک آب را درون محفظه وارد می کند و با پاشش به کوره های قدرتمند گازی یا المنتهای برقی، بخار مورد نیاز را تولید می کند.
ژنراتور بخار قدرتمند موجود در فر های پیشرفته آراد ماشین مستقل و جدا از محفظه فر، بخار تازه را در هر زمان برای پخت با کیفیت عالی تامین میکند. در نتیجه باعث شادابی بیشتر مواد غذایی می گردد.
آب درون انژکتور هر 24 ساعت به صورت اتوماتیک تخلیه می شود. این سیستم اطمینان حاصل می کند که آب پس از هر 24 ساعت پخت و پز به طور مداوم تعویض می شود که کیفیت بالا و بهداشت در داخل مخازن را تضمین می کند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تمامی دستگاه های فر آراد ماشین با شماره 09359460556 تماس بگیرید.
کارشناسان ما با کمال احترام پاسخگوی شما عزیزان هستند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!