0%
قیمت دستگاه سیل وکیوم

قیمت دستگاه سیل وکیوم آراد ماشین بسته به نوع ظرفیت دستگاه سیل و نوع استفاده از آن متفاوت است. برای اطلاع از  مناسب کسب و کار خود را می توانید با کارشناسان فروش آراد ماشین تماس بگیرید.

انواع دستگاه سیل وکیوم جهت بسته بندی ظروف مواد غذایی و دارویی با کیفیت مناسب طراحی و ساخته شده است و توسط شرکت آراد ماشین به قیمت مناسب به فروش می رسد.

شرکت آراد ماشین معتبرترین شرکت طراحی و ساخت ماهرانه انواع دستگاه بسته بندی و صنعتی با تکنولوژی به روز و از بهترین و مرغوب ترین قطعات می باشد.

قیمت دستگاه سیل

قیمت دستگاه بسته بندی سیل وکیوم

قیما این محصول در مقابل دستگاه های مشابه هم رده بسیار پایین تر بوده و صرفه اقتصادی تضمین شده ای به همراه دارد که برای صنعت گران عزیز تهیه شده است.

دستگاه بسته بندی سیل وکیوم
به صورتی کار می کند که بعد از پر شدن ظرف توسط ماشین هوای داخل آن را گرفته یا به اصطلاح وکیوم می کند سپس گازی را به شکل اتوماتیک تزریق می کند که برای ماندگاری آن ماده ضروری است و بعد از آن فیلم نازکی را روی آن قرار داده و آن را سیل می کند که به دلیل اینکه تماما ماشینی بوده و دست دخالت ندارد سرعت کار بالا بوده و کاملا بهداشتی است.

دستگاه سیل وکیوم دستی

چنانچه خواهان دانستن قیمت دستگاه سیل وکیوم ، یک دستگاه مقاوم در برابر خراش صربه و نوسانات هستید و نیز می خواهید جنس دستگاه تمام استیل باشد تا طولانی مدت بدون نیاز به سرویس یا تعمیر عمر کند، انواع دستگاه بسته بندی سیل وکیوم بزرگ و کوچک شرکت آراد ماشین را از دست ندهید و با ما تماس  بگیرید.


برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش آراد ماشین تماس بگیرید:
شرکت آراد ماشین، تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات
موبایل: (در ساعات کاری: 09120807304 –  غیر از ساعات کاری: 09120210556 )
دفتر مرکزی: 02144024700
کارخانه: 02165764367

دستگاه سیل

دستگاه سیل وکیومقیمت دستگاه سیل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *