0%
دستگاه بسته بندی سیل

قیمت دستگاه سیل وکیوم آراد ماشین بسته به نوع ظرفیت دستگاه سیل و نوع استفاده از آن متفاوت است. برای اطلاع از  مناسب کسب و کار خود را می توانید با کارشناسان فروش آراد ماشین تماس بگیرید.

انواع دستگاه سیل وکیوم جهت بسته بندی ظروف مواد غذایی و دارویی با کیفیت مناسب طراحی و ساخته شده است و توسط شرکت آراد ماشین به قیمت مناسب به فروش می رسد.

شرکت آراد ماشین معتبرترین شرکت طراحی و ساخت ماهرانه انواع دستگاه بسته بندی و صنعتی با تکنولوژی به روز و از بهترین و مرغوب ترین قطعات می باشد.

خرید دستگاه بسته بندی سیل وکیوم سالاد ارزان

قیمت دستگاه بسته بندی سیل وکیوم

قیمت این محصول نسبت به دستگاه های مشابه، بسیار پایین تر بوده و صرفه اقتصادی تضمین شده ای دارد که برای صنعت گران عزیز تهیه شده است.
دستگاه بسته بندی سیل وکیوم به صورتی کار می کند که بعد از پر شدن ظرف توسط ماشین هوای داخل آن را گرفته، یا به اصطلاح وکیوم می کند، سپس گازی، به شکل اتوماتیک تزریق می شود که برای ماندگاری آن ماده ضروری است. بعد از آن فیلم نازکی روی ظرف قرار میگیرد و با حرارت تولید شده توسط المنت ها و ایجاد فشار توسط قالبی که در بالای ظرف قرار دارد، آن را سیل می کند. به دلیل اینکه تمام مراحل توسط دستگاه انجام می شود و دست دخالت ندارد، مراحل، کاملا بهداشتی انجام شده و سرعت کار بالاتر خواهد رفت.

چنانچه خواهان دانستن قیمت دستگاه سیل وکیوم ، یک دستگاه مقاوم در برابر خراش، ضربه و نوسانات هستید و نیز می خواهید جنس دستگاه تمام استیل باشد تا در طولانی مدت بدون نیاز به سرویس یا تعمیر عمر کند، انواع دستگاه بسته بندی سیل وکیوم بزرگ و کوچک شرکت آراد ماشین را از دست ندهید و با ما تماس  بگیرید.

تمامی دستگاه های آراد ماشین، دارای ده سال خدمات پس از فروش و یک سال گارانتی بی قید و شرط می باشند.

این مطلب را بخوانید: قیمت دستگاه سیل دست دوم

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش آراد ماشین تماس بگیرید
موبایل: (در ساعات کاری: 09120807304 –  غیر از ساعات کاری: 09120210556 )
دفتر مرکزی: 02144024700
کارخانه: 02165764367

دستگاه سیل

دستگاه سیل وکیومقیمت دستگاه سیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.