دستگاه شیرینگ پک یکی از انواع دستگاه های بسته بندی در حوزه صنعتی می باشد. شرکت آراد ماشین با تجربه فراوانی که در زمینه طراحی و ساخت دستگاه های بسته بندی در زمینه صنایع غذایی دارد به تولید این نوع دستگاه ها در مدل های کابینتی و تونلی پرداخته است.

عمل شیرینگ علاوه بر زیبایی ظاهری که به بسته های مورد نظر می بخشد حمل و جا به جایی آنها را نیز بسیار راحت تر می کند.

_

دستگاه شیرینگ پک کابینی

فروش دستگاه شیرینگ پک کابینی

دستگاه شیرینگ پک کابینی مناسب برای بسته بندی جعبه های کوچک و با وزن کم مانند بسته های چای، شیرینی، شکلات، اسباب بازی، تخم مرغ، نان، غذاهای بیرون بر و غیره می باشد.

خاصیت جمع شوندگی فیلم شرینگ در این نوع دستگاه باعث می گردد تا فیلم شیرینگ به راحتی به شکل جعبه مورد نظر در آمده و بر روی آن قرار بگیرد.

فیلم دستگاه های شیرینگ پک کابینی معمولا از جنس POF. PVC می باشد. که میزان ضخامت آن متفاوت می باشد.

دستگاه شیرینگ پک کابینی در دو مدل رومیزی و ایستاده تولید می شود.

در دستگاه های شیرینگ کابینی عملیات پیچیدن سلفون به دور محصول و گذاشتن آن درون کابین و برداشتن آن به صورت دستی و توسط اپراتور انجام می گیرد.

_

دستگاه شیرینگ پک کابینی رومیزی

فروش دستگاه شیرینگ پک کابینی

دستگاه شیرینگ پک کابینی رومیزی با توجه به ابعاد مناسبی که دارد به راحتی در محیط های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل دستگاه مناسب برای فضاهای کوچک کارگاهی، رستوران ها، خانه،و…. مورد استفاده قرار می گیرند.

بسته مورد نظر بعد از قرار گرفتن در بین فیلم شیرینگ، داخل کابین قرار گرفته و بعد از بسته شدن درب کابین به دلیل حرارت تولید شده از المنت های برقی دستگاه وخاصیت جمع شوندگی فیلم شیرینگ به راحتی به شکل محصول موردنظر در می آید و دور تا دور آن می چسبد.

ویژگی های دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی:

 • نوع سیستم دستگاه: پنوماتیک
 • قابلیت دوخت فیلم های PVC، POF
 • برق دستگاه: تک فاز/ سه فاز
 • مجهز به تایمر جهت تنظیم درجه حرارت و مدت زمان شیرینگ
 • نوع عملکرد دستگاه: حرارتی
_

دستگاه شیرینگ پک کابینی ایستاده

فروش دستگاه شیرینگ پک کابینی

دستگاه شیرینگ پک کابینی ایستاده نوع دیگری از دستگاه های شیرینگ کابینی می باشد. این مدل از دستگاه ها به شکل پایه دار ساخته می شود و تعبیه شدن چرخ زیر پایه های دستگاه جا به جایی آنها را راحت می کند.

روش کار این دستگاه راحت می باشد. بدین شکل که بعد از قرار گیری بسته در بین فیلم شیرینگ، آن را داخل کابین قرار داده و بعد از بسته شدن درب کابین به دلیل حرارت تولید شده از المنت های برقی دستگاه وخاصیت جمع شوندگی فیلم شیرینگ به راحتی به شکل محصول موردنظر در می آید و دور تا دور آن می چسبد.

ویژگی های دستگاه شیرینگ کابینی ایستاده:

 • نوع سیستم دستگاه: پنوماتیک
 • قابلیت دوخت فیلم های PVC، POF
 • برق دستگاه: تک فاز/ سه فاز
 • مجهز به تایمر جهت تنظیم درجه حرارت و مدت زمان شیرینگ
 • نوع عملکرد دستگاه: حرارتی
_

دستگاه شیرینگ پک تونلی

فروش دستگاه شیرینگ پک تونلی

دستگاه شیرینگ پک تونلی برای بسته بندی انواع جعبه های سنگین با ابعاد بزرگ مانند بسته های آب معدنی، بسته های نوشابه، کارتن های بزرگ، قطعات خودرویی، سیمان، و … مورد استفاده قرار می گیرد.

فیلم مصرفی دستگاه شیرینگ پک تونلی از جنس پلی اتیلن بوده زیرا از مقاومت بالایی برخوردار است.
دستگاه شیرینگ تونلی در دو مدل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک طراحی و ساخته می شود.

دستگاه شیرینگ پک تونلی اتوماتیک

دستگاه شیرینگ پک تونلی اتوماتیک مجهز به چشمی الکترونیکی می باشد. روش کار دستگاه شیرینگ پک تونلی اتوماتیک به این صورت می باشد که بعد از اینکه محصول مورد نظر بر روی ریل دستگاه قرار گرفت، فیلم پلی اتیلن دور محصول را محصور می کند و سپس داخل تونل می رود. حرارت تولید شده از طریق المنت ها برقی دستگاه و خاصیت جمع شوندگی فیلم شیرینگ منقبض شده و دور محصول جمع می شود.

در دستگاه شیرینگ پک تونلی اتوماتیک عمل قرارگیری رول به دور محصول، برش و دوخت آن و… به صورت اتوماتیک و بدون دخالت دست انجام می گیرد.

ویژگی های دستگاه شیرینگ پک تونلی اتوماتیک:

 • نوع سیستم دستگاه: الکترومکانیک- پنوماتیک
 • قابلیت دوخت فیلم پلی اتیلن
 • برق دستگاه: تک فاز/ سه فاز
 • مجهز به تایمر جهت تنظیم درجه حرارت و مدت زمان شیرینگ
 • نوع عملکرد دستگاه: حرارتی
_

دستگاه شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک

فروش دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

دستگاه شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک عمل برش را توسط اپراتور و با وارد آورد فشار به اهرم آن انجام می دهد. بعد از این مرحله بسته به داخل تونل دستگاه هل داده شده و از طریق حرارتی که در اثر هوای داغ جریان یافته درون تونل به آن داده می شود و در اثر انقباض آن عمل جمع شوندگی انجام گرفته و محصول مورد نظر شیرینگ می شود.

دستگاه های ساخته شده توسط شرکت آراد ماشین با بهترین قطعات و بالاترین کیفیت با یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز ارائه می گردد.