دستگاه سیل

دستگاه سیل ظروف یکبار مصرف از جمله دستگاه های بسته بندی ساخت شرکت آراد ماشین می باشد. این دستگاه امکان پلمپ و بسته بندی انواع ظروف یکبار مصرف را دارد. با استفاده از دستگاه سیل می توان درب ظروف با جنس های مختلف را توسط سلفون و یا فویل آلومینیوم لمینت شده پرس کرده و بسته بندی کرد.

دستگاه سیل

دستگاه سیل تنوع زیادی داشته و به دلیل تنوع زیاد ظروف در ابعاد و شکل و جنس می توان از دستگاه های مختلفی استفاده کرد. در زیر به انواع دستگاه های سیل اشاره ای کوتاه شده و سعی کرده ایم آشنایی کلی ای به هم وطنان عزیز مان داده باشیم.

تماس با آراد ماشین

دستگاه سیل حرارتی

دستگاه سیل حرارتی دسته بزرگی از دستگاه های سیل را تشکیل می دهند. این دستگاه ها با استفاده از حرارت تولید شده توسط المنت های برقی درب ظرف را به آن پرس کرده و می چسبانند. امکان باز و جمع شدن سلفون و یا فویل گذاری درب ظروف بصورت اتوماتیک وجود دارد. همچنین امکان تغذیه ظرف در دستگاه ، پرس حرارتی، برش دور تا دور ظرف طبق قالب، خروج ظرف آماده شده و … نیز بصورت اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک انجام می پذیرد.

دستگاه سیل حرارتی

در زیر به انواع دستگاه های سیل حرارتی شرکت آراد ماشین اشاره ای شده است:

دستگاه سیل حرارتی رومیزی: این دستگاه کوچک و قابل حمل بوده و بصورت رومیزی استفاده می شود. دستگاه سیل حرارتی رومیزی می تواند بصورت اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک و یا حتی دستی طراحی و ساخته شود. معمولا بصورت تک و یا دو قالب است و با قیمت بسیار مناسب ارائه می باشد. این دستگاه انواع قالب های گرد، مستطیل، کلاب و یا هر شکل دیگری که مورد نیاز باشد را می تواند سیل کرده و پلمپ نماید.

دستگاه سیل روتاری: این دستگاه جزو دستگاه های اتوماتیک دسته بندی می شود و معمولا برای تیراژ های زیاد به کار گرفته می شود. سیل به روش روتاری این امکان را میدهد که بتوان با سرعت بالا کار سیل کردن و احیانا پر کردن را انجام داد.

لذا با توجه به قالب و نوع محصول می توان از دستگاه های فیلر سیلر ( پرکن و بسته بندی ) نیز استفاده کرد.

دستگاه سیل خطی: دستگاه سیل خطی حرارتی نیز از جمله دستگاه های تمام اتوماتیک می باشد که با سرعت بسیار زیاد امکان سیل کردن دارد. این دستگاه نیز می تواند به همراه پرکن طراحی و ساخته شود که برای تیراژ های مختلف از حدود ۱۰۰۰ ظرف در ساعت تا حدود ۱۰۰۰۰ ظرف در ساعت قابل ارائه می باشد.

دستگاه سیل حرارتی

تمامی دستگاه های سیل حرارتی را می توان به همراه تزریق گاز و وکیوم ارائه کرد که برای افزایش ماندگاری محصول به کار می روند. این سیستم ها برای اطلاح اتمسفر محصول به کار می روند که تاثیر بسزایی در ماندگاری محصولات می گذارند.

بهترین دستگاه های سیل حرارتی را با مشخصات و ویژگی های سفارشی خودتان از آراد ماشین بخواهید.

دستگاه سیل القایی

دستگاه سیل القایی آراد ماشین نیز یکی دیگر دستگاه های بسته بندی بسیار پرکاربرد می باشد. این دستگاه برای پلمپ کردن انواع ظروف درب دار استفاده می شود و می توان با استفاده از آن ظروف مختلف محصولات متنوعی را پلمپ کرد.

دستگاه سیل القایی با استفاده از امواج القایی کار می کند و با داغ کردن فویل آلومینیوم و آب شدن پلی اتیلن زیر آن باعث می شود فویل به ظرف چسبیده و سیل شود.

دستگاه سیل القایی

با استفاده از دستگاه سیل القایی می توان انواع ظروف پت، پلی اتیلن، شیشه و … را بسته بندی کرد. اما توجه داشته باشید که نباید ظرف و یا درب آن از جنس فلز باشد. زیرا امواج القایی با استفاده از تاثیر آن بر فلز کار می کند و در صورت اینکه ظرف یا درب فلزی باشد کارکرد سیل القایی مختل خواهد شد.

دستگاه سیل القایی به دو نوع دستی و اتوماتیک تقسیم می شود:

دستگاه سیل القایی دستی: این دستگاه با تیراژ حدود ۱۵۰۰ ظرف در ساعت می تواند بهترین گزینه برای کسب و کار های کوچک و متوسط باشد. این دستگاه می تواند انواع ظروف از دهانه ۲۰ میلیمتر تا ۱۵۰ میلیمتر را سیل کند.

دستگاه سیل القایی اتوماتیک: این دستگاه برای خطوط تولید و برای تیراژ های بالای کاری طراحی و ساخته شده است. کمترین تیراژ برای توان های کم در دستگاه های سیل القایی اتوماتیک ۵۰۰۰ بطری در ساعت است که این میزان میتوانند تا ۲۰۰۰۰ بطری در ساعت هم افزایش یابد.

سیل القایی اتوماتیک

سیل های القایی اتوماتیک با فاصله ای مشخص روی خط تولید و بالای نوار نقاله محصولات نصب می شود و عمل القا را با سرعت انجام میدهد.

تمامی دستگاه های آراد ماشین با یک سال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش در سراسر کشور ارائه می گردند.

گارانتی و خدمات آراد ماشین

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد انواع دستگاه های سیل حرارتی و القایی و سایر دستگاه های بسته بندی می توانید با مشاوران آراد ماشین تماس بگیرید تا اطلاعات کاملی از دستگاه ها را دریافت کنید.

آراد ماشین، تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات